Vďaka jednoduchému triku našla svoju stratenú dcéru. Toto je najlepšia rada pre všetkých rodičov

Dana Kleinová

Foto: TikTok (krista.piper) / pixabay.com

Matka priznala, že po tom, ako sa stratila jej trojročná dcéra v múzeu, použila trik z TikToku, aby ju našla. Vďaka tejto technike ju našla oveľa rýchlejšie, ako by volala jej meno, a teraz sa o svoju skúsenosť rozhodla podeliť s internetom. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Svadobná fotografka Krista Piper v emocionálnom videu vysvetlila, že nedávno bola so svojimi deťmi na ihrisku v múzeu, keď si uvedomila, že jej len trojročná dcéra sa jej stratila z dohľadu. Okamžite prepadla panike a začala kričať jej meno, no neúspešne. Našťastie si však spomenula na trik, ktorý videla na TikToku. Píše o tom Independent.

Foto: pixabay.com

Ako sa to stalo?

Krista vo videu vysvetlila, že k incidentu došlo, keď bola ona a jej deti na ihrisku, ktoré sa tiahne po celej dĺžke vedeckého múzea. To má navyše veľa malých plôch, kde sa deti môžu hrať. Podľa portálu TikToker sa rozprávala s inou matkou, s ktorou prišli spolu, a zároveň dohliadala na svoju dcéru, keďže chodila tam a späť medzi dvoma rôznymi oblasťami ihriska. V tom si však uvedomila, že zrazu nevie, kde jej trojročné dieťa je.

„Nakoniec som šla úplne opačným smerom ako ona, keďže som si pomyslela, že som ju nevidela prejsť okolo mňa,“ spomína mama dievčatka. Keď však došla na miesto, kde si myslela, že by jej dcéra mohla byť, no nebola, začala panikáriť.

Pomohol jej trik z internetu

Počas toho ako panikárila a kričala meno svojej dcéry na preplnenom ihrisku, spomenula si na video, ktoré videla pred rokom na TikToku. V ňom bolo vysvetlené čo robiť, keď sa dieťa stratí v dave.

„Dnes som stratila svoje trojročné dieťa na detskom ihrisku a ďakujem Bohu za TikTok,“ začala Krista video a potom pokračovala vo vysvetľovaní: „V skutočnosti ju našla iná mama a našla ju oveľa rýchlejšie, ako keby som ja robila to, čo robím normálne.“ Čím naznačila, že kričanie mena dieťaťa nie je vždy najrýchlejšou a najlepšou voľbou.

Stačilo spraviť túto vec

Najnovšie články