Známa moderátorka a influencerka ukázala jazvy po rakovine kože. Nad chorobou sa jej podarilo vyhrať

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (teddimellencamp)

Obľúbená moderátorka a influencerka Teddi Mellencamp zo Spojených štátov. Prežila si ťažkým obdobím, keď jej diagnostikovali rakovinu kože. Z tela jej museli odstrániť asi 12 melanómov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, 41-ročá Teddi zažila šok v marci 2022, kedy išla na bežnú kontrolu znamienok. Tomu sa však niektoré nepozdávali a nakoniec zistil, že ide o rakovinu kože druhého štádia. Nakoniec jej z chrbta museli odstrániť 12 melanómov.

Zverejnila silnú fotografiu

Na svojom Instagrame zverejnila silnú fotografiu svojho chrbta, na ktorom má jazvy. Upozorňuje tiež, aké dôležité je chodiť na preventívne prehliadky a nezanedbávať ich. Pretože, ako píše, všetci chodíme po slnku a tak sme všetci náchylní k tomu, aby sa nám čokoľvek stalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Teddi Mellencamp Arroyave (@teddimellencamp)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Teddi Mellencamp Arroyave (@teddimellencamp)

Apeluje na preventívne prehliadky

Dodala tiež, že pôvod hľadá v detstve, kedy trávila čas neustále na slnku a jazdila na koni, pritom sa len zriedka natierala opaľovacím krémom. Keď bola tínedžerka, chcela byť stále opálená. Rakovina sa rozšírila a museli jej odstrániť nielen melanómy, ale aj rôzne uzliny. Okrem toho chodí na množstvo ďalších vyšetrení, keďže v rodine sa im niekoľkokrát vyskytovala rakovina prsníka.

Najnovšie články