Žena oslávila 82. narodeniny po boku svojej 104-ročnej mamy. Keď uvidíte jej elán, nebudete veriť vlastným očiam

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@danjarmau)

Predstavte si, že oslavujete svoje 82. narodeniny a okrem svojich najbližších máte na svojej oslave aj svoju mamu. Takúto oslavu mala jedna žena, ktorá vyzerala, že si ju maximálne užila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, jedna šťastná žena svoje 82. narodeniny oslávila v spoločnosti svojej 104-ročnej mamy Dony Rebecy, ktorá sa na oslave viac než zabávala. Scéna zachytená vo virálnom videu, ktoré zverejnila pravnučka Daniela, ukázala pozoruhodnú dynamiku tejto storočnej starenky, keď tancovala, spievala a vychutnávala si oslavu.

@danjarmau“Mas vieja estas tu” jajaja te amamos abuelita 🥹❤️♬ sonido original – Daniela 🌟

Zabávali sa

Video zdieľané na sociálnej sieti rýchlo upútalo pozornosť divákov na celom svete a vyvolalo obdiv k bezhraničnému nadšeniu dvojice. Ženy totiž rýchlo všetkým ukázali, že vek je len číslo a oslavovať a tancovať môžu aj v ich veku.

Aj hoci príbuzní na videu po chvíli 104-ročnú starenku jemne nabádajú, aby si oddýchla, bujarosť Dony Rebecy nepozná hraníc, pretože sa naďalej vyžíva v radosti z daného okamihu. A zatiaľ čo ona tancuje, je vidieť, ako sa jej dcéra smeje a užíva si, že môže túto chvíľu stráviť so svojou mamou.

V jednom obzvlášť vtipnom momente zachytenom na videu navyše 104-ročnú babu neter zo srandy nazve „starou“. Dona Rebecca so šibalským zábleskom v očiach odsekne: „Vyzeráš staršie ako ja!“ Jej pohotový dôvtip a hravosť tak boli ďalšou vecou, ktorú ľudia obdivovali a niektorí mladí ľudia poznamenali, že babka má viac energie ako oni.

@danjarmauLa bisabuela 🩷🥹♬ sonido original – Daniela 🌟

Najnovšie články