Nevesta zahviezdila v šatách za 44 eur. Keď zverejnila, koľko ju vyšla celá svadba, mnohí ľudia neverili

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (kiarabrk)

Asi nie je pre nikoho žiadnym prekvapením, keď povieme, že svadba je extrémne drahá záležitosť. Kým na Slovensku sa sumy pohybujú tak okolo 10-tisíc eur, v zahraničí je to ešte horibilnejšia suma.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Good Morning America, práve v USA sa priemerná cena svadby pohybuje tak okolo 30-tisíc dolárov, čo je približne 28-tisíc eur. Kiara a Joel Brokenbrough sa rozhodli, že ich svadba vyjde oveľa menej. Nakoniec ich oslava veľkého dňa vyšla 500 dolárov, teda približne 480 eur.

@kiarabrk Reply to @maalikaelise dress included! $47 on @SHEIN 🤩🤩 #weddingtiktok #weddingdress #cheapwedding #blackbride ♬ audio credit is rennyxaudios – 70s80s90s00s

Cieľom bolo minút čo najmenej

„Naším cieľom bolo minúť čo najmenej,“ povedala Kiara. Svoje plánovanie svadby odštartovala tým, že si kúpila svadobné šaty, za ktoré dala 47 dolárov, čo je približne 44 eur. Kiara svoje skúsenosti s nakupovaním šiat zdieľala na TikTok-u a stalo sa virálne. Bežné požičanie šiat v Amerike sa pohybuje okolo sumy 1 500 dolárov a viac.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kiara Brokenbrough (@kiarabrk)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kiara Brokenbrough (@kiarabrk)

Je dôležité myslieť na to, že cieľom je manželstvo

Kiara povedala, že podľa nej je dôležité, aby si páry zapamätali svoj konečný cieľ, ktorým je manželstvo. Na svadbe nakoniec mali len pár ľudí a hoci to nebola hostina podľa ich predstáv, nakoniec sú ona aj jej manžel spokojní, že sa takto rozhodli. Ich cieľom bolo nemať kvôli svadbe dlhy, a to sa im podarilo.

Najnovšie články