Má len 4 roky a správa sa ako pubertiačka. Mamička sa na tom baví, ľudia však nešetrili kritikou

Dana Kleinová

Foto: Instagram (halston.blake)

Mama pridala videá svojej dcérky a netušila, čo tým spôsobí. Hoci ona to brala ako zábavu pri hre, ľudia hneď skritizovali ju aj jej dieťa.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, mamička Madison Fisher pridala videá svojej štvorročnej dcérky Halston a strhla nimi poriadnu kritiku. Ľudia tvrdia, že bude problémová, keď vyrastie, keďže sa už v tomto veku takto správa. Vraj má maniere ako tínedžerka. Mamička pritom tieto videá pridala, pretože si jednoducho myslela, že jej dcérka je rozkošná, keď predstierala, že je „dospeláčka“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HALSTON BLAKE FISHER (@halston.blake)

Tvári sa, že je tínedžerka

Toto štvorročné dievčatko miluje hru na rôzne postavy – ako každé iné dieťa. Najradšej však predvádza, že je dospelá, alebo ako v tomto prípade, že je tínedžerka. Dievčatko navyše chodí vystupovať, či už s tancom alebo spevom, a tak jej predvádzanie nerobí problém a pozornosť jej nie je cudzia.

Na záberoch zdieľaných na profile malej Halston je vidieť štvorročné dieťa, ako sa prechádza po dome v štýlových kovbojských čižmách spárovaných s minikabelkou, ako aj s veľkým telefónom v rukách. Keď prechádza okolo svojej mamy, ktorá natáča zábavné správanie dcéry, Halston dostane otázku, či je „skutočná tínedžerka“,  na čo dievčatko okamžite odpovie „áno“.

“Štvorročná tínedžerka? Hovorí to tak vážne,“ napísala mama do popisu videa, zabávajúc sa na výroku svojej dcéry. Bola však jediná, komu to pripadalo vtipné. Tisícky ľudí jej totiž v komentároch písali, že bude problémová, keď vyrastie, keď má takéto maniere už ako dieťa. Navyše im prekážalo, že dievčatko má namiesto hračiek v rukách mobil a oblečenie, ktoré vraj vyzerá, ako pre dospelú ženu a nie pre dieťa v takomto veku.

„Toto je smutné. Nie vtipné. Ďalšie dieťa bez detstva,“ poznamenala jedna žena.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HALSTON BLAKE FISHER (@halston.blake)

Najnovšie články