Manžel nehol ani prstom, takýto hnus ste ešte nevideli. Žena ukázala, ako vyzerá jej dom po tom, čo bola týždeň chorá

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@healing_saddie)

Žena musela pre chorobu ostať v posteli a upratovanie tak padlo na jej manžela. Keď však uvidíte video, v akom stave bola jej domácnosť, pochopíte, že nehol ani prstom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál LADBible, jedna americká žena svojím videom vyvolala riadny rozruch. Dostala totiž COVID a rozhodla sa preto izolovať od svojho manžela a týždeň žila na prvom poschodí, zatiaľ čo on mal pre seba celé prízemie. Keď však Hannah zišla po chorobe po schodoch a uvidela, v akom stave je jej domácnosť, bolo jej až do plaču. A komentujúci sa pýtali, čo vlastne celý čas jej manžel robil.

@healing_saddie The amount of tissues I found in weird places was honestly impressive. | #cleaning #sick #mess #cleaningtiktok #cleaningtok #cleantiktok #cleantok #cleanwithme #cleaningmotivation #cleaningvideo ♬ original sound – Hannah

Musela vyhodiť riad

V predošlom videu ste mohli vidieť stav horného poschodia a najmä spálne, v ktorej Hannah trávila väčšinu svojich dní v posteli. Vysvetlila, že sa ledva dokázala pohnúť z postele, a tak sa okolo nej nahromadili odpadky a oblečenie. Toto video natočila, keď bola stále chorá, no už sa cítila lepšie a nedokázala sa na neporiadok okolo seba viac pozerať. To však ešte netušila, čo ju čaká na prízemí.

Keď Hannah uvidela kuchyňu, nechcela veriť vlastným očiam. Veľmi rýchlo totiž zistila, že jej manžel nič neupratal a dokonca našla aj zvyšky jedla zo dňa, kedy sa presunula na horné poschodie. Teda týždeň staré.

„Kuchyňa je v oveľa horšom stave, ako som si vedela predstaviť. Nechcem sa ani pozrieť do drezu. Veľká časť mňa vie, aké to bude zlé, pretože celá kuchyňa páchne ako ocot. To znamená, že niekde je schované hnijúce jedlo,“ hovorí Hannah vo videu. Neskôr však zistila, že je to ešte horšie a niektorý riad dokonca rovno vyhodila, keďže bol pokrytý plesňou.

„Veľká časť zo mňa sa chce hanbiť za to, ako vyzerá naša kuchyňa. Celé dno drezu je zaplnené starým jedlom. Zakaždým, keď si myslím, že som videla to najhoršie, ukáže sa, že sa mýlim,“ pokračuje Hannin komentár.

@healing_saddie I don’t even know what food caused that mold. I don’t think I even want to know to be honest. | #cleaning #mess #clean #cleaningtiktok #cleaningtok #cleantok #cleantiktok #cleanwithme #cleaningmotivation #cleaningvideo ♬ original sound – Hannah

Ľudia ostali v šoku

Najnovšie články