Na ulici som videla veľa žien, ktoré boli nevkusne oblečené a niekedy aj príliš namaľované. Naučte sa umeniu nadčasovosti a buďte šarmantná za každých okolností!

Monizz

Občas sa zdá, že módne trendy sa menia rýchlosťou blesku a tak to, čo si v jeden týždeň kúpime, na druhý už nie je in. Ako teda vyzerať stále dobre a zároveň nežiť iba nakupovaním oblečenia? Tajomstvo je v takzvanej „modernej nadčasovosti“.

Článok pokračuje pod videom ↓
takprosto.cc

Nadmerne dráždivá

Príliš veľa odhaľovania môže pôsobiť nevkusne. Reč pritom nie je len o hlbokých výstrihoch, či krátkych sukniach. Sieťkované pančuchy, obtiahnuté šaty, či priveľký výstrih hoc aj na chrbte môže pôsobiť lacno a vy budete vyzerať ako tá, ktorá chce ohurovať svojim telom. Tajomstvo elegancie a šarmu spočíva v jemnej ženskosti.

takprosto.cc

Púdrová kombinácia nijako neuberá ženskej atraktivite a pritom zahaľuje takmer všetko. Nezabúdajte, že prirodzenosť a zdravé sebavedomie. Vyzerať sexy môžete aj v dlhej sukni a v nude tónoch. Tie sú momentálne veľmi in a na mužov pôsobia mimoriadne príťažlivo.

takprosto.cc

Rovnaké tóny

V súčasnosti letí zladenie farieb v jednom tóne. Je to veľmi nadčasový prvok, ktorý dokáže nielen omladiť, ale aj zvýrazniť vašu osobnosť. Stačí skombinovať maximálne tri odtiene jednej farby a vydať sa do ulíc. Budete vyzerať veľmi šarmantne.

takprosto.cc

Romantický mejkap

Dnešok praje prirodzenosti aj v líčení, preto nezabúdajte, že viac, ako pestrofarebné očné tiene, sú jednoduché linky, červené líčka a rúž v odtieni nude. Nezabúdajte na jemné a pokojne aj strapatšie obočie a už nikdy si nad očami nenamaľujte tmavé vtáčie krídla. Cesta k peknému zovňajšku je dnes podstatne jednoduchšia, ako pred pár rokmi.

takprosto.cc

Dokonalý účes

S úpravou vlasov má problém nejedna dáma, no aj tu je našťastie niečo, čo vám poslúži veľmi nadčasovo. Strapaté a voľné účesy ešte nikdy nevyšli z módy. Aj keď bolo množstvo účesov, ktoré hlásali určitý tvar, dĺžku, či spôsob úpravy. Voľne zviazané, rozpustené, alebo našuchorené vlasy nikdy nikoho neurazili. Ich výhodou je, že dodávajú objem.

takprosto.cc

Podpätky vo dne aj v noci

Dnes už toto pravidlo neplatí, hoci ešte pár rokov dozadu boli tendencie učiť chodiť na podpätkoch všetky ženy bez výnimky. Ženskosť sa už dnes, našťastie, nemeria výškou podpätkov a tak si môžete pokojne dopriať nižšie topánky, ktoré vám dodajú pohodlie a ženskosť zároveň.

takprosto.cc

To však neznamená, že máte svoje vysoké topánky vyhodiť. V žiadnom prípade! Tie  nádherne predĺžia nohy a ak sú pre vás pohodlnejšie, ako nízke, pokojne ich noste ďalej.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

Najnovšie články