Stále to medzi nimi iskrí. 4 znaky, ktoré jasne hovoria, že Kate a William sú zamilovaní aj po takmer 20 rokoch

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Na princovi Williamovi a jeho manželke Kate je vidieť, že sa spolu cítia veľmi dobre. Je vo všeobecnosti známe, že na rozdiel od princov a princezien z rozprávok, toto nebola láska na prvý pohľad. Ako píše womenshealthmag, stretli sa na škole v roku 2001, kde sa stali dobrými priateľmi a nič viac.

Článok pokračuje pod videom ↓

Prvý raz sa stretli na univerzite St. Andrews a stali sa veľmi dobrými priateľmi. Istú dobu spolu dokonca aj bývali, spolu s ďalšími kamarátmi a priateľstvo prerástlo do lásky. Sympatickí si boli hneď na začiatku, keď sa stretli. Napriek tomu, že sa na istý čas rozišli, po chvíli si k sebe opäť našli cestu a zasnúbili sa v Keni. Zobrali sa v roku 2011 a v súčasnosti majú tri rozkošné deti, ktoré miluje celý svet.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Cambridge Brigade (@thecambridgebrigade),

Párik na verejnosti pôsobí veľmi slušne, dodržiavajú kráľovský protokol, no okrem toho vyzerajú ako typický, spokojný manželský párik. Avšak, ako je to medzi nimi naozaj? Odborníčka na vzťahy Terri Orbuch, autorka kníh o šťastnom manželstve a profesorka na univerzite opísala reč tela kráľovského páru, na ktorom demonštrovala stav ich vzťahu.

Vzťah bez bariér

Podľa Terri na svojom vzťahu absolútne pracovať nemusia, pretože sa spolu cítia úplne komfortne. Medzi nimi neexistujú žiadne bariéry. Často stoja veľmi blízko pri sebe (pokiaľ im teda neurčuje protokol niečo iné), čo naznačuje, že ich vzťah je aj po rokoch veľmi intímny. Taktiež aj ich široké úsmevy hovoria úplne za všetko. Proste sa spolu cítia dobre.

Často sa na seba pozerajú

Protokol im často nedovoľuje, aby sa dotýkali. Preto ich často nevidíme, ako sa držia za ruky, no ich očný kontakt hovorí za všetko. Často sa na seba pozerajú aj pri chôdzi a dokonca mávajú zosúladený krok a chodievajú spolu v jednej úrovni. Čo je podľa Terri znak, že spolu kráčajú do budúcnosti.

Nemôžu sa cítiť lepšie

Hoci niekedy to vyzerá, že je medzi kráľovským párom veľmi veľa priestoru, väčšinou ich spokojné výrazy tváre hovoria za všetko. Na základe ich pohľadov a reči tela teda Terri predpokladá, že sa jednoducho cítia dobre v spoločnosti toho druhého. Často zrkadlia svoje pohyby a nakláňajú sa ku sebe, aj keď od seba stoja trochu ďalej. Občas majú dokonca na sebe aj rovnakú farbu a jemné dotyky hovoria za všetko.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmin❤The Cambridges (@royalfamily2018),

William Kate vo všetkom podporuje

Pozorovať to môžete hlavne vtedy, keď Kate niečo rozpráva alebo vysvetľuje. Vtedy sa na ňu pozerá a je na ňom poznať sústredenie. Ako hovorí Terri, reč jeho tela jednoznačne hovorí: „Čokoľvek povieš alebo prezentuješ, podporujem ťa na sto percent.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Diaz (@adg_andreadiazgonzalez),

 Hoci si nikdy nemôžeme byť istý tým, čo sa deje za bránami paláca, na verejnosti vždy William a Kate pôsobia skutočne spokojne a šťastne. Čo si myslíte o kráľovskom páre vy?