Žene sa podarilo za krátky čas schudnúť až 25 kíl. Neuveríte, ako vyzerá teraz

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (kaitlynlunsford8)

Chudnutie je niečo, čo si za svoj cieľ dáva množstvo mužov a žien. Kým niektorí ľudia nie sú príliš zanietení, iní si povedia, že stačilo a že svoj život začnú vnímať inak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál The Sun, žene stačilo len sedem mesiacov na to, aby zhodila neuveriteľných 25 kilogramov a to dáva nádej všetkým, ktorí sú ešte len na začiatku svojej cesty. Kaitlyn zdieľa svoju cestu na TikTok-u a hoci povedala, že to nebude nikdy ľahké, tvrdí, že posilňovni by ste mali dať toľko šancí, koľko ste dali mužovi.

@kaitlynlunsford8 Now this is a transformation that you dont want to miss. #weightloss #fyp #girlswholift #gymgirls #progress #gym #gymtok #fatlossjourney #fatlosstips #weightloss #fypシ #motivation ♬ Heartless – Kanye West

Vyzerá naozaj úžasne

Fanúšikovia nad jej premenou žasnú a hovoria, že hoci vyzerala úžasne aj predtým, teraz je skutočne bezchybná. Podarilo sa jej neuveriteľne schudnúť a svojou transformáciou inšpiruje aj ostatných ľudí. Jej premena je o to inšpirujúcejšia, že má vlastný butik, je študentkou denného štúdia a ešte aj mamou. Ničím sa však nenechala odradiť.

@kaitlynlunsford8 You can do it too. Lets do it together. 💪🏼 #fyp #fypシ #foryoupage #girlswholiftcheck #fitness #boutique #weightlosstransformation #gymtok #gymgirls #gymmotivation #progressionphotos ♬ original sound – riles

Je pre ľudí inšpiráciou

Zdieľala aj niekoľko videí, na ktorých cvičí a robí brušáky s batoľaťom na kolenách. Jej videá majú tisíce lajkov a svojich sledovateľov sa snaží inšpirovať, ako sa len dá. Podľa jej slov je v prvom rade dôležitá motivácia, ktorá ju posúva ďalej a radí to aj všetkým ostatným.

Najnovšie články