Belohorcová ukázala dcéru a spustila vlnu kritiky. Takto by svoje dieťa rozhodne ukazovať nemala

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Zuzana Belohorcova)

Bývalá moderátorka, ktorá sa stala známa nielen vďaka súťažným reláciám, ale najmä vďaka pikantným šou na českých aj slovenských obrazovkách, je v súkromí milujúca mama. Svojimi deťmi sa rada pochváli, no podľa fanúšikov to tentoraz poriadne prehnala. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Influencerka Zuzana Belohorcová má dnes už 48 rokov, no to známej blondínke nijak neubralo na sexepíle. To si, samozrejme, uvedomuje aj samotná Zuzana, keďže na jej sociálnych sieťach môžete nájsť viacero fotiek v plavkách, spodnej bielizni či v šatách, ktoré vyzdvihujú jej štíhlu postavu.

Mimo toho je však bývalá moderátorka aj milujúcou mamou a aj túto svoju stránku rada ukazuje internetu. Tentoraz sa to však očividne pokúsila skombinovať a pridala fotky svojej 13-ročnej dcéry Salmy v plavkách, kde dcéru ukazuje z každého uhla v pózach, ktoré sa k mladému dievčaťu rozhodne nehodia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Sú príliš vyzývavé

Zuzana očividne chcela týmito fotkami ukázať hrdosť, čo zmienila aj v popise: „Kedy nám toto naše dievčatko tak vyrástlo. Až na deťoch to vidno, ako ten čas strašne rýchlo letí. Zo Salmy je krásna mlada slečna. Som zvedavá, akým smerom bude napredovať. V každom prípade má skvelý jazykový základ (hovorí piatimi jazykmi), skvelý pohybový základ (rodená tanečnica), krásny hlas, peknú postavu – stvorená pre modeling a všetkého, čoho sa chytí si v priebehu par minút podmaní. Dôležite je teraz, aby ten talent a nadanie, ktoré má, vedela správne zužitkovať.“ 

Mama dievčaťa tak zrejme na fotkách nevidí nič zlé, no rovnaké pocity nezdieľajú aj komentujúci. Ich reakcie sa podarilo zachytiť portálu TOPSTAR predtým, než Zuzana zakázala komentovanie príspevku.

Nemá zabúdať, že je to ešte len dieťa

„Nič v zlom, máte krásnu dcéru, ale mám taký dojem, že ju trošku príliš sexualizujete,“ napísala jedna z pohoršených komentujúcich. K tomu sa hneď pridala ďalšia: „Je to pekné dievčatko. Ale je to stále dieťa, netreba mu brať mladosť a bezstarostnosť.“

„Moja dcérka ma tiež 13 rokov, ale stále je to také dievčatko. Toto mi príde dosť, takto ju vystavovať pre toľkých pozorovateľov. Nikdy neviete, čo za indivíduá vás pozorujú. Dcérku treba maximálne chrániť,“ upozornila ďalšia sledujúca.

Ďalšia si nebrala servítky pred ústa a povedala to tak, ako to v súčasnej dobe chodí: „Ste ju teraz tými pózami hodila do pazúrov sociálnych sietí ako tovar.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @salmaa.hajek

Nepridáva ich však len ona

Hoci Zuzana vyvolala pobúrenie jednou sériou fotiek dcéry, v momente, ako si rozkliknete Salmin profil, zistíte, že takýto typ fotiek je u nej bežný. Fotky v plavkách dopĺňa zvodnými pózami, ktoré sa len k trinásťročnému dievčaťu rozhodne nehodia. To však nie je všetko.

K jednému takémuto príspevku Salma dostala otázku, či má prirodzene takéto dlhé vlasy, alebo si ich necháva predlžovať. Správnou odpoveďou je, že jej dlhé blond vlasy sú predĺžené, a tak skúša ďalšiu vec, ktorú by ste u tak mladého dievčaťa rozhodne nečakali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @salmaa.hajek

Najnovšie články