Bekim ukázal malú dcérku. Pozrite sa, ako vyrástla, jej veľké modré oči hypnotizujú

Dana Kleinová

Foto: Instagram (bekimko)

Známy komik sa teší z otcovstva a dcérkou sa pochválil aj na sociálnych sieťach. Rozkošné dievčatko si hneď získalo srdcia ľudí svojimi veľkými modrými očami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Známy stand-up komik a moderátor Bekim Aziri spolu s manželkou Laurou v apríli tohto roku privítali na svete ich prvorodené bábätko. Na dieťatko sa tešili veľmi dlho, keďže už po svadbe v roku 2021 priznali, že by boli radi, ak by sa ich rodinka rozrástla, a to sa im aj podarilo. Dievčatko dostalo meno Elia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bekim Aziri (@bekimko)

Nebude sa voziť sám

Hoci je Bekim na invalidnom vozíčku, neberie to ako prekážku, práve naopak. V príspevku, kde prezradili tehotenstvo, vtipne napísal: „Čoskoro sa nebudem voziť sám. S mojím drobátkom čakáme bábatko.“ 

Dnes je z neho už hrdý otec a roly otca sa chopil s nadšením. V júli oslávil 35. narodeniny a priznal, že hoci oslavuje narodeniny teraz, najkrajší darček dostal už skôr, keď sa mu narodila dcérka.

Aj fanúšikom sa jeho momenty s dcérkou, ktoré pridáva na sociálne siete, veľmi páčia a neboja sa to vyjadriť v komentároch. Navyše Bekima s Laurou pochválili, že hoci majú dievčatko, neobliekajú ho vždy len do ružovej farby a neboja sa siahnuť napríklad aj po zelenej.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bekim Aziri (@bekimko)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Aziri (@_lauraaziri_)

Najnovšie články