Vidíte na svojej dlani písmeno „M“? Potom zbystrite pozornosť, znamená to niečo veľmi špeciálne

Monizz

Veštenie z ruky je starobylé umenie a svoje korene má ešte v starej Indii a Číne. Pôvodne bolo súčasťou hinduistickej astrológie, neskôr ho začali Číňania propagovať v knihe I-ťing, inak nazývanej aj Kniha premien, ktorá je najstarším klasickým čínskym textom. V oboch prípadoch však pointa ostala rovnaká. Ak vidíte vo vašej dlani „vyryté“ písmeno M, potom ste špeciálny človek.

Článok pokračuje pod videom ↓
dlan1
pixabay.com

O veštení z ruky mnoho ľudí tvrdí, že ide v tom lepšom prípade o pseudovedu, v tom horšom o čáry máry. Jeho zástancovia im oponujú, že je to nezmysel a ak pochopíte zmysel veštenia z rúk, zistíte, že vychádza z reálnych vecí. Uvidíme. Pozrite sa pozorne na svoje dlane a skúste nimi trochu pohýbať. Ak sa v niektorej z polôh spoja čiary na vašej dlani do písmena M, hovorí to o vás veľké veci.

dlan2
mrspalmreader.com

Tajomstvo písmena M

Podľa čínskeho I-ťing písmeno M na našej dlani vytvárajú tri základné čiary. Čiara srdca, čiara hlavy a čiara života. Štvrtá najmenej výrazná čiara je ich spojivom. Nie každý má toto označenie a ak ste jeho nositeľom, je to vzácnejšie, ako si myslíte. Vyznávači I-ťing tvrdia, že aj ľudia s linkami tvoriacimi písmeno M na dlani sú zvláštni. Hovorí sa, že takýmto ľudom by ste nemali klamať, pretože majú vrodený zmysel odhaliť lož. Nie, že by ju odhaľovali cielene a pátrali po tom, či klamete, alebo podvádzate. Títo ľudia totiž lož a podvádzanie vycítia priamo.

V praxi to znamená, že ak napríklad v spoločnosti svojich priateľov ohurujete vymyslenými zážitkami ostatní vám ich s obdivom uveria, zatiaľ čo človek s písmenom M v dlani okamžite rozpozná, že nehovoríte pravdu. Podľa čínskeho I-ťing majú tento vrodený dar častejšie ženy, ako muži, no aj v tomto prípade nemožno zovšeobecňovať. Takýto ľudia bývajú obvykle vodcovské osobnosti a sú obdarení vynikajúcimi vyhliadkami.  Za zmienku stojí aj to, že podľa čínskej filozofie títo ľudia môžu klamať koľko chcú, no ostatní im na to tak ľahko neprídu.

Bludy, realita, či spestrenie dňa? Ja vo svojej dlani písmeno M mám, a vy? Dokážete odhaliť klamárov?

moja

Pozri tiež:

Pamätáte sa? Takto sme sa niekedy hrávali na detských ihriskách hneď vedľa domu

zdroj: babskeveci.sk (Monika), higherperspectives.com