Všetko bolo podľa jej slov inak. Exkluzívna reakcia Dolli na konflikt s Nicole: Neviem, čo teraz hrá

Dana Kleinová

Reprofoto: TV Markíza

Vypadnutá Nicole šokovala svojimi slovami smerujúcimi k Dolli. Nešetrila kritikou na jej osobu a všetci netrpezlivo čakali, ako na to zareaguje. My sme reakciu získali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Po tom, ako Nicole vypadla v piatej, resp. šiestej epizóde, dostala príležitosť vyjadriť sa k účinkovaniu v šou v relácii Bez ruže. Tam mnohých šokovala svojím vyjadrením na jednu zo súťažiacich. Tento názor pritom potom ďalej prezentovala aj v rozhovore s Terezou, ktorá súťažila v prvej sérii Ruža pre nevestu. Exkluzívne pre Femm Dolli na jej slová zareagovala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zmenila na ňu názor

V relácii Bez ruže dostala Nicole otázku, kto ju najviac prekvapil, keď šou pozerala už doma a videla aj veci, pri ktorých prítomná nebola. Bez okolkov priznala, že pohľad zmenila práve na Dolli, o ktorej si dovtedy myslela, že je fakt skvelá žena. „Veľmi, a k horšiemu,“ odpovedala Nicole na otázku, či ju niekto prekvapil.

„Keby ja v tom čase viem, čo tí niektorí ľudia hovorili v tých rozhovoroch, tak by som to možno v tej situácii brala úplne inak,“ prehlásila Nicole a nebála sa ani menovať. „Najviac ma prekvapila Dolli. Normálne som z toho bola doma taká smutná, keď som videla niektoré veci. Ona bola fakt jediná osoba z tej skupiny, o ktorej som si fakt myslela úprimne, reálne vážne, aj keď som sa vrátila po šou, že „prosím, nesúďte ju, ona je v pohode, ona je fakt akože milá, že je fakt dobrý človek“ a zrazu to tam vidím, všetky tie veci, ktoré mi moc do očí ani nepovedala,“ vysvetľuje šokovaná Nicole.

„Ty si úžasná osoba. Mám ťa strašne rada a si úplne ako moja najlepšia kamarátka,“ opakuje Nicole slová, ktoré jej mala Dolli povedať pri objatí, keď bolo oznámené, že Nicole vypadla. „Úplne som stade odchádzala, že Dolli je super,“ dodala Nicole. Jej pocity sa však po pozretí všetkých epizód zmenili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

Dolli reaguje

Najnovšie články