Na Slovensko prichádza nový obchodný reťazec. Láka na ceny za euro, konkurovať bude týmto predajniam

Kristína Hagarová

Foto: libreshot

Na Slovensko mieri holandský diskontný reťazec Action. Svojich zákazníkov láka na nízke ceny a konkurovať má predajniam ako PEPCO či KiK.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako prvý o tom informoval portál Hnonline už v októbri. Teraz prišli s informáciou, že nový reťazec nebude len v Bratislave. Ako uvádzajú Hospodárske noviny, firma hľadá manažment pobočky aj do Zvolena, Martina a na východ Slovenska. Medzi pracovnými ponukami je aj pozícia regionálneho manažéra, ktorý bude zodpovedný za otváranie a chod nových obchodov v Košickom a Prešovskom kraji.

Chystá sa expandovať

Presný počet predajní zatiaľ nie je známy, podľa všetkého sa chystá expandovať celým Slovenskom. V Čechách otvorili 33 predajní počas dvoch rokov. Prvá pobočka na Slovensku bude v Bratislave a otvorí sa v roku 2023. Action sa chváli tým, že každý týždeň predstavia 150 nových produktov, v ich predajni nájdeme až 1 500 produktov pod euro a deväť z desiatich produktov má cenu pod 5 eur.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @action.cz

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @action.cz

Môže ísť lacné a dobré ruka v ruke?

Podľa nich dokazujú, že dobré a lacné môže ísť roka v ruke. V Actione môžu zákazníci nájsť dekorácie, hračky, papiernictvo, potreby pre domácnosť, záhradnícke potreby, veci na pranie a čistenie, ale aj jedlo či pitie. Okrem toho budú predávať aj oblečenie či veci pre domácich miláčikov. Action má v súčasnosti viac ako 2-tisíc predajní v desiatich krajinách.