Nemajú hviezdne maniere a poznajú hodnotu peňazí. 8 celebrít, ktoré mali bežné zamestnanie predtým, než sa preslávili

Hyriaková Kristína

Foto: TASR/AP

Cesta ku sláve nie je pre každého a určite nie je jednoduchá, pokiaľ sa nenarodíte do známej rodiny. Svetoznáme osobnosti sa nestali slávne za deň a predtým, než ich poznal celý svet, boli úplne bežnými ľuďmi.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Brightside zozbieral niekoľko svetoznámych osobností a ich povolania predtým, než sa preslávili. Možno vás to inšpiruje a zistíte, že vzdávať sa naozaj nikdy neoplatí.

Jim Carrey

Jim prvý raz debutoval ako komik, keď mal 15 rokov, no v tom čase sa tým nemohol živiť. Jeho rodina taktiež nemala veľa peňazí, takže začal pracovať v továrni. Neskôr robil vrátnika.

Foto: TASR/AP

Julia Roberts

Predtým, než sa stala svetoznámou herečkou, pracovala ako zmrzlinárka. Z peňazí, ktoré zarobila, si platila kurzy herectva.

Foto: TASR/AP

Brad Pitt

O Bradovi sa vie, že pracoval ako maskot pre reštauráciu. Chodil po ulici v kostýme kuraťa.

Foto: TASR/AP

Michelle Pfeiffer

Pracovala ako pokladníčka a ohlasovala ľudí v supermarkete. Neskôr kontrolovala kvalitu potravín, no bola z toho frustrovaná, preto začala zháňať aj inú prácu.

Foto: TASR/AP

Jake Gyllenhaal

Predtým, než si ho ľudia zamilovali ako herca, zachraňoval životy. Našťastie, keď pracoval ako plavčík, nikdy nedošlo k žiadnym veľkým incidentom.

Foto: TASR/AP

Hugh Jackman

Teraz je úspešný herec, predtým zabával deti na večierkoch v kostýme klauna. Podľa jeho slov bol však hrozný a nevedel robiť žiadne kúzelnícke triky.

Foto: TASR/AP

Eva Longoria

Jej rodičia nemali veľa peňazí, preto si na seba musela zarábať sama. Pracovala ako čašníčka v reštaurácii rýchleho občerstvenia.

Foto: TASR/AP

Megan Fox

Ani krásnej Megan Fox sa nevyhla bežná práca predtým, než sa dostala na obrazovky. Pracovala v predajni smoothie, no raz za čas sa musela aj prezliekať za ovocie. Jeden týždeň teda mala kostým banánu.

Foto: TASR/AP

Najnovšie články