Tvrdí, že je utajovaným synom kráľa Karola a Kamily. Tento muž zverejnil fotografie a údajné dôkazy, ktoré to potvrdzujú

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia, Facebook (Simon Charles Dorante-Day)

Simon Charles Dorante-Day o sebe tvrdí, že je utajovaným synom kráľa Karola a jeho manželky Kamily. Hovorí, že má právo na kráľovský rodokmeň a zverejňuje fotografie a údajné dôkazy, ktoré majú jeho teóriu podporovať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Marca, Simon najnovšie zverejnil ďalšie zábery, ktorými chce svoj príbeh potvrdiť. V súčasnosti žije v Austrálii a jeho viera v kráľovský pôvod pramení od jeho adoptívnej matky, ktorá mu údajne prezradila jeho skutočný pôvod pre smrťou. Simon bol adoptovaný ako osemmesačný v roku 1966 v Portsmouthe a podľa neho bol milovaným dieťaťom Karola a Kamily, ktorí v čase jeho narodenia mali 17 a 18 rokov.

Chce, aby kráľ šiel na testy DNA

Napriek opakovaným prosbám, aby sa Karol podrobil DNA testom, kráľovská rodina o tejto záležitosti mlčí, čo ešte viac posilnilo Simonovu vieru v to, že má pravdu a odhodlanie dokázať svoj kráľovský pôvod. Najnovšie zdieľal svoje fotografie spolu s obrázkami jeho údajných rodičov, v snahe opäť potvrdiť svoje tvrdenia. Na facebooku má viac ako 27-tisíc sledovateľov a mnohí z nich v jeho pôvod veria.

Mnohí ľudia tam vidia podobu

„Čím viac sa na to pozerám, tým viac tú podobu vidím!“ „Naozaj sa na kráľa podobá, nemyslíte?“ Samozrejme, množstvo ľudí jeho tvrdenia spochybňuje, no Simon je o svojej pravde presvedčený. Pred dvoma rokmi podľa portálu 7 News napísal kráľovnej Alžbete súkromný list v nádeji, že niečo urobí. Jej smrť ho nahnevala, pretože si podľa neho bola vedomá toho, čo sa deje a nezasiahla. „Viem, že je to pravda a viem, že sú to moji rodičia. Ja neustúpim. Dlhujú mi to, ako adoptovanému dieťaťu, chcem vedieť, čo sa stalo,“ povedal vtedy, a taktiež dodal, že ho zamrzelo, keď Karol vymenoval Williama za princa Walesu.

Čím najviac argumentuje?

Simon zaujal množstvo médií aj tým, že hovorí, že jeho slová sú výsledkom desaťročného výskumu. Je tiež odhodlaný a chce, aby Karol podstúpil testy DNA a postavil sa pred súd. Nechce pritom žiadne peniaze, ide mu len o pravdu a ak je Karol presvedčený o tom, že nie je jeho otec, má to dokázať.

Na sociálnych sieťach porovnáva svoje fotografie s členmi kráľovskej rodiny, to však nie sú jediné dôkazy, ktoré vraj má. Narodil sa 5. apríla 1966 vo Veľkej Británii. Keď mal osem mesiacov, adoptovali si ho Karen a David Dayovi. Jeho adoptívni starí rodičia Winifred a Ernest Bowldenovci pracovali pre kráľovnú a princa Philipa v jednej z ich domácností. Ernest dokonca dostal aj vyznamenanie. Práve adoptívna matka povedala Simonovi, že je synom Karola a Kamily.

Kamilu si vraj pamätá

Najnovšie články