Svetoznáma herečka zverejnila silné fotografie z domáceho pôrodu. Za toto si vyslúžila vlnu kritiky aj obdivu

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (hilaryduff)

Hilary Duff zdieľala veľmi osobné a intímne fotografie, ktoré boli zhotovené počas pôrodu jej dievčatka. Tretie dieťa, Mae, rodila doma a do vody.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Page Six, herečka povedala, že je 4 mesiace po pôrode konečne pripravená zverejniť tieto súkromné zábery. „Únavné, magické, zázračné dobrodružstvo. Takže na zdravie, všemohúce matky. Vďaka vám sa každý deň pohne hora,“ povedala o materstve.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hilary Duff (@hilaryduff)

Rodila v prítomnosti duly

Fotografie sú naozaj veľmi silné, vidieť na nich môžeme aj herečkinho manžela Matthewa Komu, ktorý sa jej snaží byť podporou, ale aj dulu Molly Bernard, ktorá bola prítomná pre bezpečný pôrod. „Aby som sa cítila počas pôrodu bezpečne a dostala sa tam, kde podporujem, musím mať systém podpory. Dokonalé množstvo priestoru, humor, ticho, ale aj ľudí, ktorí sú tu pre mňa… Môj manžel bol tou najpokojnejšou kotvou v miestnosti, keď som mala chuť liezť po stenách,“ povedala 33-ročná herečka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hilary Duff (@hilaryduff)

Počas pôrodu pri nej bola aj jej matka Susan. Hilary Duff má z predchádzajúceho manželstva syna Luca, ktorý má 9 rokov, so súčasným manželom má 2-ročnú dcéru Banks a teraz Mae. Mnohí ľudia si myslia, že je to veľmi odvážne, že sa rozhodla rodiť doma do vody, len v prítomnosti duly. Vyslúžila si tiež množstvo kritiky od tých, ktorí preferujú pôrod v nemocnici v prítomnosti lekárov.