Zopakuje sa príbeh ako z filmu Zrodila sa hviezda? Bradley Cooper ohlásil po 4 rokoch rozchod

Kristína Hagarová

Foto: TASR

Po populárnom filme Zrodila sa hviezda si mnohí fanúšikovia želali, aby sa vzťah speváčky Lady Gagy a herca Bradleyho Coopera odohrával aj v skutočnom živote. Na plátne bola dvojica naozaj neuveriteľná, a že im to spolu ide potvrdili aj vystúpenia naživo. Želanie sa možno stane skutočnosťou. Podľa News sa totiž Bradley Cooper a jeho partnerka Irina Shayk rozišli.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Irina Shayk + Bradley Cooper (@bradley.irina),

Vzťah postupne chladol

Hollywoodsky herec a modelka sa mali rozísť po štyroch rokoch vzťahu. Ich spolužitie nemalo byť ideálne už dlhšiu dobu, dokonca mali žiť oddelene. V súčasnosti riešia situáciu so svojou dcérou Lea De Seine, ktorá prišla na svet v marci 2017. Vzťah medzi Irinou a Bradleym mal postupne chladnúť, preto sa rozhodli, že pôjdu od seba. Irina si dokonca hneď našla nové bývanie. Párik si svoj vzťah veľmi strážil, všetko držali v súkromí a pod drobnohľad sa dostali až po klebetách, ktoré spôsobil úspech filmu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Irina Shayk + Bradley Cooper (@bradley.irina),

Môže za to Lady Gaga?

Bradley Cooper spolu s Lady Gagou žiarili vo filme Zrodila sa hviezda. Špekulácie o tom, či medzi nimi niečo je, sa začali vyostrovať po neuveriteľnom vystúpení na Academy Awards, kde to medzi nimi už na pohľad iskrilo. Hoci mnohí ľudia tvrdili, že to bolo len ďalšie herecké číslo, isté je, že chémia medzi nimi naozaj funguje. Všetky konšpirácie vtedy uhasila samotná speváčka Lady Gaga, ktorá povedala: „Shallow je ľúbostná pesnička. Zrodila sa hviezda je ľúbostný príbeh. Je pre nás dôležité, aby sme boli celý čas na rovnakej vlne. Keď spievate ľúbostnú pesničku, chcete, aby to ľudia cítili.“ 

Speváčka zrušila zásnuby

Foto: TASR

Nie je to tak dávno, čo rozchod po dvoch rokoch oznámila aj samotná speváčka, ktorá zrušila zasnúbenie so svojím partnerom Christianom Carinom. „Naposledy, keď som spievala túto pesničku, mala som na ruke prsteň. Takže tento raz to bude iné,“ povedala, keď v Las Vegas spievala pesničku Someone to Watch Over Me.

To, čo je skutočne za rozpadom oboch vzťahov, je už predmetom diskusií. Či sú za rozpadom oboch vzťahov vzájomné sympatie, to sa dozvieme až časom.