Prekvapil speváčku Lady Gaga a nečakane prišiel na pódium. Známy hit Shallow si mohli fanúšikovia vychutnať naživo po prvýkrát

Lucia Mužlová

Foto: instagram/missgypsyleto

Začiatkom októbra sa začal v našich kinách premietať dlhoočakávaný film Zrodila sa hviezda (A Star Is Born), v ktorom sa v hlavných úlohách predstavil Bradley Cooper a Stefani Germanotta, verejnosti však známa pod umeleckým menom Lady Gaga.

Článok pokračuje pod videom ↓

Zrodila sa hviezda je americká romantická dráma z roku 2018, pričom ide o remake rovnomenného filmu z roku 1937. Zároveň je to už v poradí tretí remake. Bradley Cooper, ktorý má zatiaľ na konte štyri nominácie na Oscary, film nielen režíroval, ale podieľal sa na ňom aj ako producent, scenárista, herec a spolutvorca hudby či textov piesní. Išlo zároveň o jeho režisérsku prvotinu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A Star Is Born (@starisbornmovie) on

V deji sa muzikant Jackson Mainea zamiluje do začínajúcej speváčky Ally (Lady Gaga), ktorá už prestávala veriť, že sa jej raz podarí preraziť. Všetko sa však zmenilo po tom, ako ju Jack prinútil výjsť na pódium, kde sa Ally raketovo rozbehla jej hviezdna kariéra. Práve toto začal Jack ťažko znášať a musel začať bojovať so svojimi vnútornými démonmi.

Prekvapenie zažili všetci fanúšikovia, ktorí sa ocitli na koncerte Lady Gaga v Las Vegas. SDamotnú speváčku herec svojim príchodom prekvapil, no každý čakal, čo sa bude diať. Po prvýkrát si spolu naživo zaspievali známu pieseň Shallow. To, ako to dopadlo si môžete pozrieť na tomto videu.