Získala titul dokonalej ženy, mnohí ľudia ju však poriadne skritizovali: Vážne sa práve toto mužom páči?

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Modelka získala titul dokonalej ženy. Toto ocenenie dostala od známeho magazínu pre dospelých a veľmi sa mu potešila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Daily Mail, 35-ročná modelka Janaina Prazeres bola zvolená nórskym Playboyom za perfektnú ženu. Za svoj dokonalý vzhľad si pritom poriadne priplatila, keďže na plastické operácie minula približne 300-tisíc dolárov. Janaina navyše tvrdí, že byť krásna je tajomstvom lepšieho života.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Janaina Prazeres 🎀 (@janaina3)

Nechala sa vylepšiť

Rodáčka z Brazílie, ktorá má viac ako 50-tisíc fanúšikov na sociálnych sieťach, priznala, že mala problém držať diéty, a tak rýchlo zistila, že skalpel všetko vyrieši. „Milujem, keď sa cítim krajšia – vždy sa snažím zvýšiť svoje sebavedomie. Toto je tajomstvo lepšieho života. Takže ak môžem investovať do svojej krásy, nešetrím. So všetkými operáciami som už minula okolo 300 000 dolárov a určite miniem viac,“ vysvetlila Janaina.

Podstúpila množstvo plastík

Janaina tvrdí, že podstúpila liposukciu a liposukciu s vysokým rozlíšením, dve plastiky nosa, zväčšenie pŕs, bioplastiku zadku (známu aj ako brazílsky lifting zadku alebo BBL), bioplastiku tváre (výplne) a nechala si odstrániť rebrovú kosť. Tam však jej úpravy nekončia, keďže má za sebou aj neinvazívne zákroky.

„Musíme využiť to, čo ponúka medicína,“ povedala modelka a dodala, že radšej využije okamžité riešenie takéhoto zákroku, ako by mala držať diétu. Dodala: „Myslím si, že skalpel rieši všetko jednoduchšie – diéta vyžaduje, aby sme sa prispôsobili novému životnému štýlu a ja nie som ochotná to urobiť.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Janaina Prazeres 🎀 (@janaina3)

Stará sa aj o vnútornú krásu

Najnovšie články