Meghan za to kritizovali, Kate za to chvália. Princezná ukázala nový účes a ľudia sa búria, ide vraj o dvojaký meter

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Fanúšikovia kráľovskej rodiny sa búria. Tvrdia, že ľudia majú dvojaký meter, keď ide o známe ženy z kráľovskej rodiny. Jedna totiž podľa kritikov porušovala kráľovský protokol, zatiaľ čo druhá vraj s rovnakým účesom vyzerá jednoducho úchvatne. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál EXPRESS, princezná Kate mala nedávno na sebe veľmi podobný účes ako kedysi Meghan Markle, no na rozdiel od nej zaň bola pochválená. Niektorých kráľovských fanúšikov to rozzúrilo a tvrdia, že ľudia majú dvojaký meter, keď ide o tieto dve ženy z kráľovskej rodiny.

Foto: profimedia

Vlasy v neupravenom drdole

Princezná z Walesu v stredu navštívila špecializované rodinné centrum Portage v Sittingbourne, kde sa zapojila do hry pre batoľatá so špeciálnymi potrebami. Kate mala na sebe nápadné, jasne červené sako so zlatými gombíkmi, tá však nebola tým, čo na nej ľudí najviac zaujalo. Zatiaľ čo princezná je väčšinou videná s rozpustenými vlasmi, tentoraz sa rozhodla pre výnimku.

Manželka princa Williama mala vlasy zopnuté do nízkeho drdola, s ofinou lemujúcou tvár a kráľovskí fanúšikovia ju pochválili za odklon od jej obvyklých účesov. Iní jej však rýchlo vytkli, že jej švagriná bola pred šiestimi rokmi kritizovaná, keď sa objavila s veľmi podobným účesom.

Dvojaký meter

Najnovšie články