Rodinná vianočná tradícia tejto ženy mnohých ľudí dostala. Neuveríte, čo spravila pri ozdobovaní stromčeka

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (christmas.idea)

Veľa rodín má svoje vlastné sviatočné tradície, ktoré v predvianočnom a vianočnom období dodržiavajú. So svojou tradíciou sa podelila aj táto rodina a potešila tým mnohých ľudí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, vianočné obdobie je čas, kedy sú mnohí ľudia k sebe milší a spomínajú na detstvo či rôzne ďalšie milé príhody alebo si chcú jednoducho urobiť radosť. Corrine Ovenstone sa podelila s ľuďmi na sociálnych sieťach so svojou vlastnou tradíciou, kedy ukázala fotografiu svojho vianočného stromčeka, pri ktorom držia v rukách obálku.

Foto: unsplash

Ľudia sa podelili s vianočnými tradíciami

Do obálky vložila peniaze, za ktoré si objednali jedlo. Najvtipnejšie na tom je, že tak urobila pred rokom, keď stromček balili. „Spríjemní nám to deň a rozhodla som sa, že toto budem robiť odteraz každý rok,“ povedala. Mnohí ľudia v komentároch prezradili, že robia niečo podobné a píšu si takto každý rok odkaz na ten budúci.

Mnohých to veľmi potešilo

Mnohí ľudia si píšu priania na budúci rok a potom si ich spoločne čítajú a tešia sa z toho, čo sa im splnilo. „Každý z nás si napíše pohľadnicu, vložíme to do obálky a o rok všetci pijeme víno, zatiaľ čo zdobíme stromček a čítame si, čo sa nám splnilo. Objednáme si jedlo a tešíme sa, že sme spolu. Je to jednoducho naša tradícia,“ napísala Corrine.

Foto: unsplash

„Ja to robím tiež a viem, že je to smiešne, ale niekedy ma moje minulé ja aj rozplače,“ napísala jedna žena v komentároch. Mnohí tiež trpko poznamenali, že s rastúcimi cenami sa môže stať, že suma, ktorú vloží do obálky, nebude stačiť na budúci rok-