Údajná Williamova milenka po prvý raz prehovorila. Takáto je pravda o jej afére s budúcim kráľom

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Neuveriteľné klebety poprela raz a navždy. Údajná milenka princa Williama, 40-ročná Sarah Rose Hanbury, ktorá mala dokonca podľa niektorých bulvárnych článkov čakať s Williamom dieťa, konečne prehovorila.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál US Weekly, v poslednej dobe sa roznieslo množstvo klebiet, ktoré hovoria o tom, že Kate Middleton sa z operácie už dávno zotavila a dôvod jej neprítomnosti je iný a síce, môže za to aféra so Sarah Rose Hanbury. S touto klebetou začal americký komik a moderátor Stephen Colbert a mnohé médiá sa toho okamžite chytili.

Sarah správy poprela

„Mám určité zlé správy o kráľovskej rodine. Internetoví bádatelia si myslia, že neprítomnosť Kate súvisí s jej manželom a budúcim kráľom, ktorý má pomer,“ povedal Stephen a dodal, že každý vie, s kým pomer má, čím narážal práve na Sarah. Zástupcovia Sarah Rose Hanbury sa však len pred niekoľkými dňami jednoznačne pre Business Insider vyjadrili, že tieto fámy nie sú pravdivé.

Kate takéto klebety zraňujú

Sarah má s kráľovskou rodinou veľmi blízky vzťah, dokonca bola v roku 2011 aj na svadbe Williama a Kate a v roku 2021 na spomienkovej slávnosti princa Philipa. Je bývalá modelka a od roku 2009 je vydaná za Davida Cholmodeleyho, markíza z Cholmodeley.

Informácie o tom, že má mať s princom Williamom pomer, sa objavili už v roku 2019. Podobné správy sú však pre Kate veľmi zraňujúce a bojí sa, že sa o tom raz dočítajú jej deti.

Najnovšie články