Jasmina a Rytmus sa rozhodli pre krok, ktorý mnohých ľudí prekvapil. Už čoskoro budú mať vlastnú reality šou

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Vyzerá to tak, že obľúbený slovenský pár si prestáva strážiť súkromie a práve naopak, ukážu zo seba fanúšikom ešte viac ako doteraz. A to prostredníctvom vlastnej reality šou. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Známy pár Jasmina a Patrik „Rytmus“ Vrbovský sa rozhodli pre razantný krok. Ako prezradila Jasmina na jej profile na sociálnej sieti, oficiálne sa kamery stávajú súčasťou ich každodenného života a ona si bude musieť dávať pozor na ústa. Slováci ich už teraz prirovnávajú ku Geissenovcom či Kardashiankám, ktorí majú tiež vlastnú reláciu v tomto duchu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Budú mať vlastnú šou

Hoci im len nedávno narušili súkromie a vykradli ich zlodeji a následne sa obeťami podvodu stali aj ich fanúšikovia, Jasmina a Rytmus sa optimistického pohľadu na svet očividne stále nevzdávajú a rozhodli sa, že ľuďom odhalia svoj život a súkromie ešte viac ako doteraz. A vyzerá to tak, že kamerám sa nevyhne ani ich syn Sanel, ktorého ukazujú na internete len zriedka.

O novinku sa Jasmina podelila vo videu, v ktorom ukázala prvý natáčací deň. S nadšením prezradila: „Priatelia, je to tu. Dnešným dňom ja, Paťo, naša rodina, naši najbližší priatelia a aj ty, Gabi, strácame možno kus súkromia, ale ideme sa približovať viac ako kedykoľvek predtým. Stávate sa, ani neviete, v akej veľkej miere, súčasťou našich životov oddnes. Budete s nami všade.“ 

Najnovšie články