Známa česká moderátorka šokuje. Len nedávno porodila a už je opäť tehotná, takto sa jej to podarilo utajiť

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Eva Perkauѕová)

Česká moderátorka spravodajstva ukázala tehotenské bruško. Len nedávno porodila a o pár mesiacov neskôr už bola znova tehotná. Teraz konečne priznala pravdu a ukázala sa v 6. mesiaci.  

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál iDNES, moderátorka hlavných správ na CNN Prima News a herečka, ktorú poznáte napríklad z filmu Kameňák 4 Eva Perkausová je opäť tehotná. V novembri minulého roku sa jej spolu s partnerom Ivanom Heckom narodil synček Killian. V rovnakom roku sa dvojica aj zosobášila, a tak majú určite na čo spomínať. 29-ročná moderátorka sa však podelila s ďalšou skvelou novinkou. Pod srdcom nosí druhé bábätko a už o pár mesiacov pribudne Killianovi súrodenec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Bábätko plánovali

Malý Killian má momentálne 9 mesiacov a Eva je v 6. mesiaci tehotenstva. Otehotnela tak len pár mesiacov po pôrode, no podľa jej slov to bolo plánované.

„Bábätko bolo v pláne. Už pri prvom tehotenstve som hovorila, že by som si priala dve deti vekovo blízko pri sebe a vyšlo mi to. Bolo nám dopriate,“ priznala moderátorka v relácii Showtime.

„Užívam si to rovnako ako prvýkrát, pretože opäť nemám absolútne žiadne komplikácie,“ vysvetľuje a dodáva: „Vlastne sa hovorí, že druhýkrát je všetko inak, ale ja mám pocit takého deja vu, je to rovnaké, takže bez problémov a prekvapivo ani bruško dlho nebolo vidieť.“ 

V rozhovore pre DIAstyl pritom len nedávno priznala, že pôvodne sa bála, ako bude rolu mamy zvládať, no prišlo to samo, presne tak ako jej všetci hovorili. Zároveň potvrdila, že stále platí, že by ideálne chcela mať 3 deti, keďže ona sama pochádza z troch súrodencov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Ako sa jej podarilo tehotenstvo utajiť?

Najnovšie články