Záber, ktorý rozpútal diskusiu. William a Kate zverejnili rodinnú fotku a tento detail bije do očí

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (princeandprincessofwales)

Princ a princezná z Walesu na svojom Instagrame zdieľali nádhernú novú fotografiu, na ktorej sú spolu so svojimi deťmi, princom Georgeom, princeznou Charlotte a princom Louisom. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, tohtoročnú vianočnú pohľadnicu nafotil začiatkom tohto roka v Norfolku fotograf Matt Porteous. Na milej fotografii je päťčlenná rodina vysmiata a traja najmladší členovia kráľovskej rodiny sú už naozaj veľkí. Mnohí poznamenali, že práve princ George vyzerá obzvlášť dospelo, vedľa svojho otca Williama, budúceho kráľa.

Neformálna fotografia

Fotografia je veľmi neformálna, princ William a aj Kate majú na sebe džínsy. Fanúšikovia kráľovskej rodiny sa rýchlo podelili o svoje milé poznámky a potešenie z toho, ako deti vyrástli. Mnohí si tiež všimli, že Kate je naozaj veľmi štíhla, hoci má prirodzene štíhlu postavu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Buckingham Palace (@buckinghampalaceroyal)

Fotku zdieľal aj kráľ Karol

Okrem toho si však opäť všimli, ako sa George a Charlotte podobajú na Williama. Podľa väčšiny ľudí sa zase malý Louis jediný podobá na Kate. Okrem fotografie, ktorú zdieľali princ a princezná z Walesu, začiatkom tohto týždňa zdieľali vianočnú pohľadnicu aj kráľ Karol a Kamila. Fotografia bola urobená len niekoľko dní predtým, ako zomrela kráľovná Alžbeta.