Na povrch vyplávalo ďalšie tajomstvo v kráľovskej rodine. Okrem Meghan mala byť obeťou šikany aj Kate, toto bol dôvod

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dukeandduchessofcambridge)

Meghan Markle pred niekoľkými mesiacmi otvorene rozprávala o tom, ako si v kráľovskej rodine prešla šikanou. Zdá sa však, že nebola jediná.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci samotná Kate Middleton nikdy nevystúpila proti kráľovskej rodine a svoje súkromné záležitosti nevyťahovala na verejnosti, zdá sa, že jej švagriná nebola jedinou, ktorá si v kráľovskej rodine musela prejsť poriadnymi útrapami. Ako uvádza portál Mirror, Kate sa veľmi často cítila izolovaná, keď kamaráti a blízki pracovníci princa Williama, nešetrili snobskými poznámkami na ňu, ale aj na jej matku Carol.

Kate sa mala cítiť izolovaná a sama

Hoci sa Kate snažila takýmto poznámkam smiať, podľa zdrojov sa veľmi obávala, že ju Williamov aristokratický kruh kvôli pôvodu nikdy nepríjme. Podľa niekoľkých aj práve to bolo dôvodom, prečo sa v roku 2007 na krátko rozišli. Priatelia princa Williama si uťahovali z bývalej kariéry Katinej matky, ktorá predtým pracovala ako letuška.

Ďalej Kate označovali ako nevhodnú, pretože nemala kráľovský pôvod, no zároveň si uťahovali aj z jednoduchého slovníka jej matky. Hoci sa snažila byť nad vecou, neskôr sa cítila veľmi izolovane a opustene. William mal už vtedy s Carole veľmi dobrý vzťah a obľúbila si ju aj kráľovná Alžbeta. Carole a jej manžel Michael pritom nie sú žiadni vypočítaví ľudia, ktorí chceli vyťažiť z kráľovskej rodiny. Sami rozbehli úspečnú firmu, vďaka ktorej sa stali milionármi. Carole však veľmi veľa ľudí obviňovalo, že svoju dcéru už vidí ako budúcu kráľovnú, a preto ju Williamovi „podstrkuje“.