Kate zverejnila fotografiu princeznej Charlotte a fanúšikovia sú nadšení. Okamžite si všimli tento detail

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Princ William a Kate Middleton opäť dostali mnohých ľudí, keď zverejnili nádhernú fotografiu ich dcéry, princeznej Charlotte. Zdá sa, že je milovníčkou prírody, presne ako jej mama!

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál People, princ William a Kate zdieľali milú fotografiu 6-ročnej Charlotte, kde jemne drží v rukách motýľa. Fotografiou nielen potešili fanúšikov kráľovskej rodiny, zároveň tiež upozornili na dôležitú vec. Aj prostredníctvom sociálnych sietí chcú upozorniť na organizáciu, ktorá sa venuje záchrane motýľov.

Je milovníčkou prírody

„Organizácia všetkých povzbudzuje, aby sme chránili tieto krásne tvory, pretože sú nielen nádherné bytosti, ale aj veľmi dôležité. Motýle sú životne dôležitou súčasťou ekosystému, nielen ako prostriedok opeľovania, ale aj zložka potravinového reťazca,“ uviedli. Všetky deti Williama a Kate sú známe tým, že patria k milovníkom prírody a Kate ich vedie k tomu, aby strávili čo najviac času von.

Kráľovské deti patria k najobľúbenejším a najsledovanejším členom kráľovskej rodiny, pričom každý čaká na to, kedy zverejnia ďalšie fotografie alebo informácie s nimi. Ľudia sa často aj vedia pohádať kvôli tomu, na koho sa podľa nich dieťa podobá. O princeznej Charlotte sa dlhodobo hovorí, že vyzerá presne ako kráľovná Alžbeta, no niektorí v nej vidia aj zosnulú princeznú Dianu.