TEST: Ktorá z týchto 10 lebiek sa vám páči najviac? Vyberte si jednu a zistite o svojej osobnosti viac

Lucia Mužlová

Naše voľby odrážajú to, čo si myslíme i to, akými sme ľuďmi. Väčšinou si to ani neuvedomujeme, no je to tak. Presne na tom je založený aj tento test. Stačí, keď si spomedzi 10 lebiek vyberiete jednu a my vám prezradíme niečo, čo ste o sebe možno ani nevedeli. Pozorne sa zahľaďte na nasledujúci obrázok a odpoveď nájdete nižšie, pod ním.

educateinspirechange.com

Ktorá lebka sa vám teda zapáčila najviac? Číslované sú od 1 do 10 v smere zľava doprava.

#1

Ak bola toto vaša voľba, potom ste zrejme osoba s jednoduchým, no elegantným vkusom. Táto lebka je minimálne vyzdobená a kvety na nej pripomínajú veniec. Žiariace, červené oči symbolizujú vášeň. Ste človek, ktorého priťahuje na živote všetko krásne, no odrádza vás zložitosť a komplikovanosť. Viete byť sofistikovaní, no ak nemusíte, nič si v živote nekomplikujete. Na vás je skvelé to, že žijete celkom jednoducho, no dokážete sa zaoberať aj zložitými vecami a ideami.

#2

Najviac vás oslovila táto lebka? Potom ste človek, ktorý je hlboko spätý s prírodou. Máte radi všetko prirodzené, a to počnúc ľudskou krásou, cez obliekanie až po životný štýl. Ste starostlivý človek, ktorý sa rád venuje iným a teší ho, keď vidí ľudí, veci či diela rásť. Prijímate ľudí takých, akí sú, bez toho, aby ste ich súdili, a to je na vás to najlepšie. Teda spolu s tým, že sa sami na nič nehráte a ste bezprostredný a úprimný človek.

#3

Ak vás oslovila táto lebka, ste pravdepodobne človek, ktorý je mimoriadne orientovaný na detail. To, že ste si vybrali práve tú najzdobenejšiu a najzložitejšiu lebku o vás prezrádza to, že ste niekto, kto si potrpí aj na tých najväčších drobnostiach a nemá problém s ničím zložitým. Priťahujú vás jemné a príjemné veci a viete oceniť krásu celku, zloženého z mnohých častí. Ste perfekcionista, no aj v tomto si zachovávate vlastný, svojský štýl. Vďaka tomu viete iných inšpirovať.

#4

Zapáčila sa vám táto lebka? Potom zrejme patríte k ľuďom, ktorí milujú prirodzenosť. Platí na vás heslo, že nič ľudské nám nie je cudzie. Na nič sa nehráte a pred sebou i pred inými ste takí, akí ste. Neznášate pretvárku a faloš a zbožňujete prirodzenosť a úprimnosť. Od svojich priateľov a blízkych očakávate, že vám veci povedia na rovinu a bez okolkov, aj keď sú nepríjemné. Viete oceniť poctivosť, priamočiarosť a jednoduchosť.

#5

Ak ste si vybrali lebku z pravého horného rohu, ste človek s pestrofarebnou osobnosťou. Ste otvorení, máte radi všetko nové, no popritom sa snažíte zachovať si svoju autentickosť. Máte divokú a nespútanú povahu a riadite sa svojím srdcom, ktoré sa snažíte počúvať za každých okolností, aj keď to bolí. Je vám jedno, čo si o vás myslia ostatní – je to predsa ich vec. V živote by ste sa mali pozerať vždy dopredu a snažiť sa rásť a rozvíjať sa, ako len viete. Našťastie, nezvyknete o sebe často pochybovať, pretože veríte sebe a svojmu srdcu a viete, že ono vás povedie.

#6

Svoju voľbu ste našli ako prvú zľava v dolnom rade? Zdá sa, že ste niekto, kto okrem fyzickej, psychickej a sociálnej roviny života pozná aj tú duchovnú. Nejde o to, či ste veriaci človek, ale skôr o to, že veríte. Veríte, že život je aj o niečom inom, než o tom, čo práve diktuje svet, počúvate svoju intuíciu a snažíte sa podľa nej aj konať. Radi sa zamýšľate nad sebou samým i nad tým, čo je pre vás v živote dôležité. Vaša schopnosť vnímať aj duchovný rozmer života je zriedkavá a preto by ste si ju mali vážiť a rozvíjať ju.

#7

O tom, že vynikáte, aj keď sa o to vôbec nesnažíte, vám nemusíme hovoriť – viete to. Vybrali ste si lebku, ktorá má ako jediná fúzy, čo o vás prezrádza to, že ste niekto, kto sa nemusí snažiť byť iný, ako ostatní – vy takí už ste. Či už ide o vaše postoje, váš štýl či prístup k životu, nedbáte na očakávania ostatných a robíte si po svojom. Ste jedineční a vždy sa budete od iných odlišovať, čo je krásne, no niekedy aj ťažké. Nie vždy vás ľudia pochopia, no vy aj tak zostaňte sami sebou a buďte hrdí na to, kým ste.

#8

Zapáčila sa vám táto lebka? Nuž, zdá sa, že ste osoba s iskrou v duši. Riadite sa nie vonkajšou, ale vnútornou krásou. Dokážete oceniť hlboké a zmysluplné rozhovory a fascinuje vás, ako ľudia rozmýšľajú. Milujete dlhé nočné rozhovory, pri ktorých si môžete zafilozofovať a nudia vás povrchné témy. Vyhýbate sa ľuďom, ktorí intrigujú a dokážete sa priam zamilovať do čistých a úprimných duší. Občas sa zamotávate v sebe samých a preto si vážite svojich priateľov, ktorých síce máte menej, no o to spoľahlivejších a kvalitnejších. Najviac na nich oceňujete to, že vám rozumejú aj bez slov.

#9

Ak ste si vybrali predposlednú lebku, ste kreatívny a originálny človek. Na veci i na život sa dívate inak, ako väčšina ľudí, aj keď si to často neuvedomujete. Ukrývate v sebe neuhasiteľnú iskru, ktorá čaká len na vás, aby ste jej dovolili vzplanúť a vytvoriť v živote niečo mimoriadne. Máte v sebe veľký potenciál, ktorý by ste mali využiť, aj keď máte niekedy pocit, že sa vám nič nedarí a úspech je v nedohľadne. Ďalej na sebe pracujte a choďte za svojimi snami a raz uvidíte, že ste naozaj dokázali niečo výnimočné, za čo stálo zato bojovať. Tvorte!

#10

Ak vás oslovil posledný obrázok, ste človek s všestrannou osobnosťou. Neobmedzujete sa len na jednu oblasť života, ale vnímate ich hneď niekoľko naraz. Venujete sa športu i hudbe a popritom s ľahkosťou sledujete aktuálne spoločenské dianie. Multitasking pre vás naozaj nie je problém. Máte skvelú schopnosť prispôsobiť sa akejkoľvek situácii a nestratiť nič zo seba. Nebude vám stačiť celý život, ba ani celý svet na to, aby ste uskutočnili všetko, čo si prajete. A preto nestrácajte čas, pracujte, snívajte, objavujte!

Pozri aj: TEST: Kto rozbil vázu? Výber podozrivej osoby o vás prezrádza viac, než by ste čakali

educateinspirechange

Najnovšie články