Oficiálny koniec vzťahu Angeliny Jolie a Brada Pitta. Herečka si do života priviedla nového muža

Monizz

Ukončenie vzťahu Angeliny Jolie a Brada Pitta bolo pre svet šokom .Po dlhšom odlúčení sa začali objavovať správy o tom, že pár má k sebe opäť blízko a zrejme sa bude konať veľké uzmierenie. Nekonalo sa. Naopak, konať sa bude možno ešte veľký cirkus.

Zatiaľ čo Brad laškoval s mladou herečkou Ellou Purnellovou a Angelinu mohlo doma aj poraziť, najnovšie si vraj robí zálusk na Emiliu Clarke z populárnych Hier o tróny. Aj to je však len zásterka, pretože Angelina do svojho života zrejme vpustila nového muža a Brad tento fakt nedokáže chlapsky niesť.

Má rada exotiku

Ešte nedávno sa o ňu fanúšikovia obávali, pretože po rozchode rapídne chudla. Potom sa na moment potešili, až pokým nezistili, že za Angelininým úsmevom stojí údajný arabský miliardár. Dnes už o miliardárovi nie je reč a jej srdce si získal kambodžský režisér. 38-ročný Prach Lee dobyl krásnu Angelinu svojou skromnosťou a pracovitosťou. Spoločne sa stretli pri natáčaní snímky o masakri v Kambodži.

Podľa zdrojov zo štábu sú títo dvaja pre seba ako stvorení a Prach je presne to, čo Angelina v živote potrebovala. Majú spoločný pohľad na svet, rozumie jej pohnútkam a zaujímajú sa o rovnaké veci. Majú toľko spoločného, koľko podľa slov Angelininých blízkych nemala s Bradom počas celého manželstva.

Angelinin vyvolený sa narodil v Kambodži počas teroru tzv. Červených kmérov, ktorý jeho rodinu donútil z domoviny utiecť a emigrovať do Spojených štátov. Prach Angeline pri natáčaní ukázal svoju vlasť a miesta, na ktoré si ako chlapec spomínal. Režiséra si podľa všetkého obľúbili aj Angelinine deti, predovšetkým adoptívny syn Maddox, ktorý takisto pochádza z Kambodže. Aj keď ani Angelina ani Prach svoj vzťah oficiálne nepotvrdili, ich spoloční priatelia hovoria o rodiacej sa láske založenej na výnimočnom priateľstve.

Brad žije síce v blízkosti Angeliny a ich detí, no do kontaktu neprichádzajú. Spoloční potomkovia k nemu chodia niekoľkokrát do týždňa na návštevu a komunikujú spolu len v rámci jeho vily. Až donedávna sa Brad snažil o Angelinu bojovať, no tá sa nedala zlomiť. Tak sa zdá, že teraz Bradovi nepomôže už naozaj nič. Podľa všetkého Angelina našla muža podľa svojich predstáv. Takého, ktorý vie, že život nie je len sláva a ženy, ale skutočná drina, odriekanie a aj neslávna vojnová minulosť.

Pozri aj: Roh vyrastajúci z čela či dve vagíny. Toto je 7 ľudí, ktorí sa narodili s bizarnými mutáciami, ktoré im zničili celý život

zdroj: babskeveci.sk (M), ofigenno.com

0
Komentovať