Fotografia otca s dcérkou sa stala virálnou. Je za ňou silný príbeh, ktorý chytí za srdce každého

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (dan__gaut)

Niektoré príbehy vás chytia za srdce, hoci so sebou nesú aj veľkú dávku horkosti. Ukazujú však bezpodmienečnú lásku, ktorú môže cítiť len skutočný rodič k svojmu dieťaťu.

Článok pokračuje pod videom ↓

O príbehu informoval portál News. Dan z Austrálie netrpezlivo očakával príchod svojho bábätka, ktoré čakal s priateľkou Liz. Všetko sa však zmenilo po tom, keď Liz odišla domov do USA, dala sa dokopy so svojím bývalým a plánovala dať dieťatko na adopciu. S tým však Dan nesúhlasil, tak sa s Liz dohodol, že mu dieťatko zverí do starostlivosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dan Gaut (@dan__gaut)

O svoje dieťa sa chcel postarať

Okamžite ako sa dozvedel, že porodila, nasadol do lietadla a po svoju dcérku Annu hneď letel. „V lietadle som nemohol spať, taký som bol nervózny,“ povedal, pričom jeho let trval viac ako 15 hodín. „Je taká rozkošná, maličká a proste dokonalá. Akékoľvek obavy, ktoré som mal, sa v sekunde rozplynuli. Láska k nej ma prebrala a nevedel som sa dočkať, kedy ju budem môcť držať. Je to malý anjelik, nič viac som si nemohol priať.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dan Gaut (@dan__gaut)

Partnerka chce byť súčasťou jej života

Jeho bývalá partnerka povedala, že by bola rada súčasťou života ich dcéry a podporuje ho, aby spolu žili v Austrálii. Ich rozhodnutie mať dieťa bolo vzájomné, boli zamilovaní a chceli si založiť rodinu. Keď však Liz otehotnela, niečo sa zmenilo. Odišla naspäť do Ameriky, kde sa dala znova dokopy so svojím bývalým partnerom a dcéru chcela dať na adopciu, čo však Dan hneď zamietol.

„Každé dieťa by malo vedieť, že je milované a chcené. Chcem byť tým najlepším otcom, akým len môžem byť. Chcem tam byť, chcem byť pri každom jej kroku a byť tam pre malú Annu.“

Najnovšie články