Do váhy manželky Piercea Brosnana sa neprajníci obúvajú už roky. Teraz sa jej podarilo schudnúť a neuveríte, ako vyzerá

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (piercebrosnanofficial)

Už niekoľko rokov sa mnohí ľudia obúvajú do toho, ako vyzerá manžela Piercea Brosnana. Viacerí ľudia kritizovali jej váhu a svetoznámy herec urobil množstvo vyjadrení, v ktorých ju obraňoval. Zdá sa však, že to už robiť nemusí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako upozornil portál Life and style mag, manželka Piercea Brosnana, Keely Shaye Smith, predviedla na udeľovaní Oscar Wilde Awards neuveriteľnú premenu, ktorá mnohým ľuďom neušla. Zdá sa teda, že kilám sa rozhodla dať definitívne zbohom, hoci už v roku 2006 tvrdila, že svojim krivkám sa nevyhýba, nesnaží sa ich zakryť a s hrdosťou ich ukazuje. Fanúšikovia Brosnana, ktorý sa preslávil hlavne v úlohe Jamesa Bonda, ho chválili za to, ako otvorene prejavoval Keely náklonnosť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial)

Ukazujú svoju lásku

„Máme sa veľmi radi a veľmi sa milujeme. Sledovať, ako s vami niekto vyrastá a starne, je veľmi duchovná cesta. Sledujete jeden druhého, ako sa mení… ale je to láska,“ povedal minulý rok v decembri.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial)

Pierce a Keely patria k najstabilnejším párom Hollywoodu. Sú spolu už viac ako 20 rokov, svadbu mali v roku 2001 a zosobášili sa po sedemročnej známosti. Majú dvoch synov, Dylana a Parisa.

Stabilný pár Hollywoodu

Najnovšie články