Ján Ďurovčík skončil v nemocnici s obrovskými bolesťami. Vieme, či jeho stav ohrozí účasť v Let’s Dance

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Porotca zo známej tanečnej šou skončil v nemocnici. Zdravie ho pritom zradilo len pár hodín po tom, ako sedel na porotcovskej stoličke.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Nový čas, choreografa Jána Ďurovčíka, ktorého diváci poznajú ako porotcu tanečnej šou Let’s Dance, potrápili zdravotné problémy. Len jeden deň po poslednom tanečnom kole musel vyhľadať odbornú pomoc a skončil na nemocničnom lôžku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Skončil v nemocnici

Porotca a choreograf v pondelok v noci vyhľadal lekársku pomoc pre bolesti, ktoré ho sužovali. „Mal som strašné žalúdočné kŕče. Nemohol som dýchať,“ priznal pre portál Nový čas. A hoci veril, že jeho bolesti pominú a nebude musieť volať záchranku, nakoniec predsa len skončil v nemocnici.

„Keď som sa asi trištvrte hodinu zvíjal na zemi, bol som spotený, triaslo ma, zavolal som si sanitku. Inak by som ju nevolal. Nedalo sa inak,“ vysvetlil Ďurovčík a dodal, že v nemocnici podstúpil sériu vyšetrení. „Urobili mi sono. Pravdepodobne som niečo zlé zjedol. A najskôr to súviselo s vyšetrením, keďže som bol ráno na gastroskopii. Keďže som vedel, že nemám klasicky jesť, tak som mal tekutú stravu a neviem, či som nezjedol jogurt po záruke,“ priznal porotca.

V nemocnici tak strávil niekoľko hodín, no v súčasnosti je už v domácej starostlivosti a cíti sa lepšie. Verí, že ho zdravie už nezradí a bude sa môcť zúčastniť nedeľňajšieho vysielania. „Už mi je lepšie… V nedeľu budem v porote!“ odkázal divákom.

Najnovšie články