Ďalšia známa herečka má koronavírus. Fanúšikom to oznámila na Instagrame, vyzvala ich k zodpovednosti

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Koronavírus neobchádza absolútne nikoho. Nakazili sa už aj známe osobnosti a je možné, že zoznam bude neustále pribúdať. Celebrity sa však nehanbia a o tom, že sa nakazili, otvorene rozprávajú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dôkazom je aj Olga Kurylenko, ktorá podľa portálu Collider, informovala o nákaze prostredníctvom sociálnych sietí. Olga hrala v roku 2008 známu Bond Girl, teda priateľku Jamesa Bonda. Bola teda hereckou partnerkou Danielovi Craigovi v Quantum of Solace. Ukrajinská herečka oznámila správu na Instagrame viac ako pol miliónom sledovateľov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial),

Mala nakrúcať film

Okrem úlohe vo filme o Jamesovi Bondovi sa Olga objavila aj po boku Bena Afflecka vo filme To the Wonder, Toma Cruisa v Oblivion a medzi jej ďalšie filmy patrí Seven Psychopaths, The Death of Stalin či The Man Who Killed Don Quixote. V súčasnej dobe by mala taktiež nakrúcať film, no vzhľadom na jej hospitalizáciu to asi nebude tak skoro možné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial),

Chorá bola už týždeň

„Zavretá doma po pozitívnom teste na prítomnosť koronavírusu. Vlastne som chorá už takmer týždeň. Horúčka a únava sú moje hlavné príznaky. Starajte sa o seba a berte to vážne,“ napísala. Je pritom zatiaľ druhá známa herečka, ktorá o prítomnosti vírusu informovala. Prví boli 63-ročný Tom Hanks spolu so svojou manželkou Ritou Wilson, ktorí sú v súčasnosti izolovaní v Austrálii, kde Tom Hanks nakrúcal film.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial),

Neobchádza ani známe osobnosti

Pozitívne testy na koronavírus majú aj známi športovci, napríklad Rudy Gobert, Donovan Mitchell či Christiano Wood. Manželka kanadského premiéra, Sophia Grégoire Trudeau bola taktiež nakazená, podobne ako generálny riaditeľ Universal Music Lucian Grainge, ktorý bol hospitalizovaný cez víkend. Populárny herec Tom Hanks informoval o tom, že je pozitívny na koronavírus prostredníctvom svojich sociálnych sietí a na Instagrame zdieľa priebeh karantény. Podľa neho boli príznaky bolesti celého tela, horúčky a únava.

Tom Hanks bude o svojom stave informovať

„Ahojte ľudia. Rita a ja sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa o nás tak dobre starajú. Máme Covid-19 a sme v izolácii, takže to ďalej nerozširujeme. Existujú ľudia, pre ktorých by to mohlo znamenať niečo oveľa vážnejšie. Takže berieme dni ako prídu. Sú veci, ktoré môžeme všetci urobiť, aby sme sa z toho dostali, takže budeme nasledovať rady odborníkov a starať sa o seba,“ napísal. Na svojom Instagrame taktiež napísal, že bude informovať svet aj naďalej a radí ľuďom, aby sa o seba starali.

Najnovšie články