Dominika Cibulková uverejnila novú fotku so synčekom. Fanúšikovia si okamžite všimli túto jednu vec

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (domicibulkova)

Potom, ako naša najznámejšia tenistka Dominika Cibulková oznámila tehotenstvo, sa mnohí fanúšikovia neuveriteľne tešili na to, kedy príde ich prírastok na svet.

Dominika pritom len minulý rok oficiálne ukončila kariéru. Tehotenstvo vtedy neavizovala, no šťastná novinka prišla len pár mesiacov na to. Neskôr taktiež oznámila, že spolu so svojím manželom Michalom Navarom čakajú syna, ktorému dajú meno Jakub. Jej tehotenstvo bolo ostro sledované, a to nielen pre istú formu nevhodných komentárov a názorov na to, čo by mala a nemala tehotná žena robiť. Asi najviac komentované sa stali jej sexy fotografie pre magazín Grade. Vtedy sa za Dominiku postavil aj návrhár a fotograf Lukáš Kimlička.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Ďalšia fotografia

Všetci však s napätím čakali, kedy sa malý Jakub narodí, a to aj samotná Dominika, ktorá sa mu prihovárala aj na fotografiách, aby už konečne išiel von. Termín mala 9. júna. Malý sa nakoniec vypýtal na svet trochu neskôr, a to 14. júna. Najnovšie 31-ročná bývalá tenistka pridala na svoj Instagram ďalšiu fotografiu z nemocnice, kde napísala: „No words needed for now.“ Teda, žiadne slová nie sú na teraz potrebné.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Čo si myslíte, na koho sa malý Jakubko viac podobá? Množstvo fanúšikov totižto hneď pod prvú fotografiu písalo, že malý Jakub je celý ocino. Je však ešte skoro povedať, na koho sa viac podobá, keďže je ešte veľmi malý a bude sa meniť zo dňa na deň

Najnovšie články