Na Madonnu sa valí vlna kritiky. Ľudia sa do nej pustili kvôli upraveným fotkám, mnohí pre ňu majú ostrý odkaz

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (madonna)

„Máš po šesťdesiatke a snažíš sa vyzerať na šestnásť.“ Aj to sú niektoré z komentárov, ktoré v poslednej dobe smerujú na obľúbenú speváčku Madonnu. Jej fotografie na sociálnych sieťach sú často terčom kritiky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Na sociálnych sieťach sa objavili fotografie 63-ročnej speváčky Madonny. Daily Mail upozornil na to, že mnohí ľudia si všimli, že fotografie populárnej speváčky sú priam extrémne upravené a že už to skutočne nevyzerá ako ona, ale ako 16-ročné dievča.  Keď informovala o tom, že skúša nakrútiť film, ľudí jej nový projekt absolútne nezaujímal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Vyzerá na šestnásť

Všetci sa sústredili na jej vzhľad a na to, že jej tvár vyzerá priam detsky. „Vážne bolo potrebné použiť toľko photoshopu?“ „Ukáž nám, ako vyzeráš naozaj, prosím.“ „Toto nie si ty.“ 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Samozrejme, je na každom, ako sa chce na sociálnych sieťach prezentovať. Madonna je v očiach mnohých ľudí kontroverzná, a to aj svojimi odvážnymi fotografiami, ktoré zverejňuje. Niektorí ľudia majú pocit, že sa takýmto spôsobom snaží len zaujať. Madonna však sama o sebe predstavuje pre niektorých ľudí kontroverznú či zvláštnu osobu. Čo si myslíte vy?

Najnovšie články