Ľudia vyzývajú letecké spoločnosti, aby ponúkali lety bez detí: Zažili sme 29-hodín pekla

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Ak niečo naozaj rozdeľuje mnohých ľudí, je to téma „plač detí v lietadle“. Kým niektorí ľudia si myslia, že by sa mali ponúkať lety bez detí, iní si myslia, že je to cez čiaru. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, najnovšie sa objavil ďalší argument za lety bez detí, a to na TikToku, keď jeden používateľ sociálnych sietí informoval o tom, že počas 29-hodinového letu medzi Novým Zélandom a Berlínom dieťa na palube celý čas plakalo.

Dieťa plakalo 29 hodín

Video zdieľal Henry Beasley, člen kapely Balu Brigada, ktorý komentoval celý priebeh letu. Video vyvolalo na sociálnych sieťach rozruch, pričom mnohí diskutovali o plači bábätiek počas letu. Mnohí ľudia tvrdia, že by si extra zaplatili, aby mohli letieť bez detí.

Ozvalo sa množstvo ľudí

„Počas jedného zo 14-hodinových letov som mal hneď za sebou dieťa, ktoré nielen, že celý čas vrieskalo, ale ešte ma aj kopalo do sedadla.“ „Ja si myslím, že deti by nemali púšťať na lety dlhšie ako 4 hodiny.“ 

Iní ľudia však boli opačného názoru a ozvali sa aj takí, ktorí by rodičom podali pomocnú ruku. „Je to, ako keby všetci zabudli, že boli tiež niekedy deťmi. A myslíte si, že to tých rodičov baví?“ „Súcitím s matkou a viem, že robí všetko preto, aby dieťa utíšila.“