Nevedeli, či je muž alebo žena! Speváčka z X Factoru prešla neskutočnou premenou a z kontroverznej ženy vyrástla elegantná labuť

Zuzana Fulopova

Pamätáte si kontroverznú raperku pod umeleckým menom Honey G, ktorá vystupovala v roku 2016 v britskom X Faktore? Stala sa populárna skôr pre svoj jedinečný vzhľad ako pre svoje hudobné nadanie. Dnes by ste ju už nespoznali, prešla totižto dramatickou transformáciou!

Honey G sa v roku 2016 zúčastnila X Faktoru, v ktorom vyhral Matt Terry. Ona síce vypadla už v druhom týždni, avšak zostala v povedomí ľudí hlavne pre jej kontroverzný vzhľad.

https://www.instagram.com/p/BdgkO4glUBH/?tagged=honeyg

Kto sa vlastne skrýva pod nickom Honey G? Ide o ženu, vlastným menom Anna Georgette Gilfordová, narodená 12. marca 1981. Počas svojho života odhalila, že je lesbička a podla toho sa začala aj obliekať. Do X Faktoru prišla v slnečných okuliaroch, v teplákovej súprave a čiapke, takže sa nedalo poriadne zistiť, či ide o ženu alebo muža.

Nedávno Honey G podstúpila transformáciu vzhľadu vrámci seriálu Celebrity 100 Per Cent Hotter na kanály Channel 5. Do parády si ju zobrali stylisti, ktorí jej krátke vlasy a mihalnice napojili umelými, čím sa predĺžila ich dĺžka. Taktiež ju namaľovali, obliekli do čiernych elegantných šiat a zrazu tu stála elegantná dáma! Po vyťahaných teplákoch, čiapke a gýčových okuliaroch nebolo ani stopy.

Diváci tohto seriálu boli úplne ohromení a povedali, že ide o úplne inú osobu. Dokonca dostala pozitívne správy na svoj vzhľad aj od slávnych osobností ako napríklad od Boya Georgea.

Aj my súhlasíme a musíme povedať, že jej nový vzhľad nesmierne pristane. Kto vie, aké šance by mala s týmto vzhľadom teraz v X Faktore. Čo poviete?

Pozri aj: O tomto by ste mali vedieť: Farba moču povie všetko o vašom aktuálnom zdravotnom stave

                                                                                        zdroj: babskeveci.sk (Zuzu) ladbible.com

Najnovšie články