Šaty Kate Middleton spôsobili ošiaľ, zaujali snáď každého: Keď ich uvidíte, hneď pochopíte, prečo

Kristína Hagarová

Instagram (life.of.a.duchess/catherine_mountbatten_windsor)

Vojvodkyňa Kate Middleton opäť zaujala svojím outfitom, ktorý sa stal na internete virálnym. Všetkých zaujala a je jasné, prečo. Šaty v sebe znova niesli odkaz na princeznú Dianu.

Ako uvádza portál DailyMail, 40-ročná Kate si obliekla bodkované šaty značky Alessandra Rich, ktoré stoja 1 970 libier. V týchto šatách sa pripojila k svojmu manželovi princovi Williamovi v tradičnom sprievode. Je to prvýkrát, odkedy sa zúčastnili stretnutia v Berkshire od roku 2019.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The British Royal Firm (@thebritishroyalfirm)

Vzdala hold princeznej Diane

Matka troch detí sa ukázala v bodkovaných šatách s na mieru vyrobeným klobúkom od Sally-Ann Provan a diamantovými a perlovými náušnicami princeznej Diany. Podobné šaty mala na sebe pred 34. rokmi na rovnakej udalosti aj samotná Diana. Kate šatami spôsobila ošiaľ a písali o nich mnohé médiá ako o jednom z najkrajších outfitov.

Mohli porušiť kódex

Kráľovná sa tejto udalosti nezúčastnila, avšak k Williamovi a Kate sa pripojili Peter Phillips a jeho priateľka Lindsay Wallace, ktorí sa zúčastnili viacerých podujatí spolu so svojím synom. Keďže aj v Británii teploty poriadne stúpli, vedenie oznámilo, že zvoľnia kódex obliekania a muži si mohli vyzliecť saká aj kravaty.

Vzhľadom na jej outfit Kate opäť ukázala, že si váži svoju zosnulú svokru už len tým, že často nosí jej šperky a inšpiruje sa jej outfitmi.

0
Komentovať