Okrem Adele sa podarilo schudnúť aj ďalšej známej žene. Zhodila 40 kilogramov a vyzerá neskutočne

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (adele), Profimedia

Mnohí ľudia nepovažujú rok 2020 za svoj najlepší rok na svete. Niektorí ho dokonca označujú za ten najhorší. Niektorým sa však podarili veci, čo nikdy predtým. 

Článok pokračuje pod videom ↓

To je aj prípad Kelly Osbourne, ktorá podľa portálu Prevention označila rok 2020 ako rok svojho života. Na Instagrame odhalila, že schudla 40 kilogramov a vyzerá neuveriteľne dobre. Mnohí ľudia jej píšu, že vyzerá úplne rovnako ako jej matka, Sharon Osbourne. Ostatní fanúšikovia si hneď všimli jej neuveriteľnú zmenu a nechcú veriť tomu, ako sa jej to podarilo.

Zmena prišla tento rok

Jej zmena prichádza potom, ako vyhlásila, že sa tento rok bude starať len sama o seba. V roku 2019 pripustila, že to bol jej najhorší rok a bolo to hotové peklo. „V mnohých ohľadoch to bolo úžasné, hlavne pokiaľ ide o vlastný rast. Ale v mnohých ohľadoch to bolo poriadne ťažké. Avšak cez všetko zlé a dobré, bolo to pre mňa poučné. Uvedomila som si, že neustále kladiem potreby druhých pred tie svoje,“ povedala. Priznala taktiež, že má strach z konfliktu, no rozhodla sa, že konečne seba postaví na prvé miesto.

Foto: Profimedia

Neprezradila, čo jej pomohlo

Zatiaľ, čo ona samotná ešte neodhalila presnú rutinu a spôsob, akým sa jej podarilo schudnúť, jej osobná trénerka Lacey Stone povedal, že má časté tréningy s vysokou náročnosťou. To zahŕňa drepy, výpady, kliky, cvičenie s činkami a podobne. Takýto tréning má absolvovať minimálne 2 alebo 3-krát týždenne.

Ďalšie známe ženy

Len nedávno sme vás informovali o tom, že výrazne schudla aj speváčka Adele, ale okrem toho aj herečka Rebel Wilson. Tá nedávno vyhlásila, že rok 2020 je jej rokom zdravia. Ako uvádza portál People, Rebel práve pracuje na svojich cieľoch, kombinuje tréningy, časté vychádzky a zlepšenú stravu. 40-ročná herečka, známa napríklad z filmov Ladíme, začala už minulý rok, keď navštívila luxusné lekárske detox a wellness centrum Viva Mayr, kde získala úžasné výsledky, keď začala dodržiavať diétny plán.

Foto: Profimedia

Metóda sa volá Mayr Cure, ktorú vytvoril doktor Franz Xaver Mayr, rakúsky lekár, takmer pred 100 rokmi. Franz veril, že ľudia dokážu otráviť svoj tráviaci systém tým, čo jedia. Všetko popritom súvisí s trávením. Mayrova filozofia je založená na tom, že vylepšuje stravu svojich klientov, aby napríklad znížili príjem lepku a tiež spôsob, akým jedlo prežúvame.

Najnovšie články