Veľký návrat Harryho a Meghan po 2 rokoch. Aj keď boli v úzadí, strhli na seba všetku pozornosť

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Meghan Markle a princ Harry po dvoch rokoch v Buckinghamskom paláci, a to po boku tých najmenších členov kráľovskej rodiny. Aj keď na seba nechceli strhávať pozornosť, všetci si ich všimli.

Ako uvádza portál People, Harry a Meghan prišli do Británie aj so svojimi dvoma deťmi, Archiem a Lilibet. Lilibet v sobotu oslávi jeden rok a bude to prvý raz, čo ju naživo uvidia členovia kráľovskej rodiny. Harry a Meghan sa v paláci pripojili ku kráľovskej rodine na Trooping the Colour. 40-ročnú Meghan videli ako zabáva malých členov kráľovskej rodiny, vrátane detí Zary Tindall Mii a Leny a dcéry Petra Philipsa Savannah.

Snažili sa utíšiť deti

Harry a Meghan sa zhovárali s vojvodom Kentu a v istom momente naznačovali rozblázneným deťom, aby boli tichšie. Posledné vystúpenie Harryho a Meghan bolo v marci 2020 na Deň Commonwealthu. To bol ich posledný výlet ako oficiálnych členov kráľovskej rodiny. Tak ako bolo avizované, neobjavili sa na balkóne s kráľovnou, princom Charlesom, Camillou, princom Williamom a Kate s deťmi.

Oficiálne v Británii

Meghan mala na sebe asymetrický klobúk Stephen Jones so širokým okrajom a námorníckou mašľou, k tomu mala ladiace šaty. Harry mal na sebe modrý oblek. Kráľovná už skôr oznámila, že na balkóne budú len starší pracujúci členovia kráľovskej rodiny.

0
Komentovať