Svetoznámy herecký pár opäť prekvapil. Ich deti nedostávajú na Vianoce žiadne darčeky a dôvod je jasný

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (aplusk)

Mila Kunis a Ashton Kutcher povedali, že sa rozhodli odštartovať rodinnú tradíciu, v rámci ktorej deti nedostanú na Vianoce žiadne darčeky. Majú na to zaujímavé dôvody.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, svetoznámi herci spolu majú dve deti, osemročnú Wyatt a päťročného Dimitriho. Ak by ste si však mysleli, že pár svoje deti rozmaznáva, ste na veľkom omyle. Na Vianoce sa určite netešia z obrovského množstva darčekov a najnovšie sa rozhodli, že zavedú novú tradíciu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mila Kunis (@milalkunis)

Poprosili aj rodinu

39-ročná Mila povedala, že túto tradíciu majú s Ashtonom už od roku 2017. „Našou tradíciou zatiaľ nie sú žiadne darčeky pre deti. Zvládneme to tak aj tento rok.“ Dvojica svoju požiadavku komunikovala aj svojej rodine, ktorá to rešpektuje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mila Kunis (@milalkunis)

Peniaze chcú venovať charite

„Povedali sme im, že ak im už silou mocou chcú niečo dať, nech im dajú jeden darček. V opačnom prípade chceme dať dary charite alebo detskej nemocnice.“ V rozhovore tiež Mila dodala, že ona spolu s manželom prisahajú, že urobia všetko, čo je v ich silách, aby sa ubezpečili, že ich deti nebudú rozmaznané a nevďačné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mila Kunis (@milalkunis)

„Moje deti žijú privilegovaný život a ani o tom nevedia,“ povedal Ashton s tým, že nechce, aby mali pocit, že môžu všetko a nechce, aby boli konzumné. Taktiež im odmietajú dať peniaze. Keď budú dospelé a rozhodnú sa, že chcú podnikať, pričom budú mať dobrý podnikateľský plán, investujú do neho. „Musia však získať moju dôveru,“ povedal.

Najnovšie články