Dokument Harryho a Meghan bude mať zrejme dohru. Toto sa stane, ak sa zúčastnia korunovácie kráľa Karola

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Minulý týždeň spustil medzi fanúšikmi kráľovskej rodiny, ale aj medzi tými, ktorých táto téma len zaujíma, obrovský ošiaľ dokument Harryho a Meghan. Odvtedy sa objavilo množstvo správ o tom, akú dohru môže mať ich dokument.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Ladbible, zdá sa, že mnohí Briti sú s ich vyjadreniami nespokojní. Niektorí politici žiadajú, aby im boli odobrané tituly, iní si zase myslia, že by sa budúci rok nemali vôbec zúčastniť na korunovácii kráľa Karola, ktorá sa uskutoční 6. mája 2023. Ak sa napokon predsa len zúčastnia, môžu zostať nemilo prekvapení.

Foto: profimedia

Nemali by prísť na korunováciu?

Bývalý konzervatívny poslanec David Mellor sa vyjadril, že pár by určite nemal prísť a mnohí sa vyjadrili, že podľa nich ich Briti na korunovácii nielen, že nechcú, ale plánujú ich vypískať. Po zverejnení dokumentu sa mnohí politici vyjadrili, že Harry a Meghan zarobili na tom, že hodili špinu nielen na kráľovskú rodinu, ale aj na celú Britániu.

Foto: profimedia

Vypustia ďalšiu kritiku?

„Je to smutné, ale už pre nich neexistuje žiadna nádej. Pokazili to. Ak sa im nepáči kráľovská rodina, tak prečo by sa vôbec mali zúčastniť na korunovácii?“ povedal David Mellor. Britská historička lady Antonia Fraser taktiež vyzvala Harryho a Meghan, aby radšej zostali v USA. V prieskume, ktorý realizoval Daily Mail sa až 28 % Britov vyjadrilo, že nechcú, aby Harry a Meghan prišli na korunováciu.

Foto: profimedia

Už tento týždeň vyjdú ďalšie tri časti dokumentu a okrem toho vychádza v januári Harryho kniha, ktorá taktiež môže spôsobiť ďalšiu vlnu negativity a útokov.