Jej deti rozbaľujú vianočné darčeky 3 hodiny. Mamička to preháňa s nakupovaním a rodičia len krútia hlavou

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (thebossmumtv)

Mamička si vyslúžila vlnu kritiky za to, že každý rok kupuje svojim deťom obrovské množstvo darčekov. Preháňa to tak veľmi, že takmer nevidno vianočný stromček. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Už minulý rok informoval portál The Sun o mamičke, ktorá sa vo Vianociach vyžíva viac, ako je bežné. Emma Tapping je známa hromadou darčekov, ktoré zbiera celé mesiace a ďalšie mesiace ich skladuje. Tento fakt vyvoláva u mnohých jej sledovateľov na sociálnych sieťach zmiešané pocity. Kým jedni jej píšu, že je to úžasné, druhí tvrdia, že je to prehnané.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TheBossMumTV (@thebossmumtv)

Sú o tomto Vianoce?

„Ja sa modlím, aby som mala aspoň dva pekné darčeky pre svoje deti,“ napísala jedna. Emma každý rok kupuje stovky darčekov pre svoje deti v hodnote tisícov dolárov. Mama však tvrdí, že to stojí za všetko, keď na Štedrý deň vidí tváre svojich detí. Jej extravagantné výdavky často vyvolávajú kritiku. „Toľko ľudí nemá nič, čo by darovalo… toto je smiešne a sebecké.“ 

Predtým portálu prezradila, že za 350 darčekov dala 2 000 libier, čo je 2 166 eur. Mnohí ľudia kritizovali hlavne to, že pri množstve darčekov zabúda na to, o čom skutočne Vianoce sú. Ona však tvrdí, že svoje deti počas roka nerozmaznáva, tak im to chce dopriať práve na Vianoce.

Čo si o tom myslíte vy?