V tento deň sa mnohé Slovenky vyberú behať do ulíc. Ich dôvod inšpiruje aj vás

Sponzorovaný obsah

Foto: unsplash

Zdravý životný štýl je spojený s pohybom. Každý, kto chce pre svoje telo niečo urobiť, si dáva pozor nielen na stravu, ale aj na pravidelný pohyb. Niekedy však pohybom dokážete aj pomôcť niekomu inému.

Práve beh sa za posledné roky teší obrovskej popularite. Aj ľudia, ktorí sa s ním predtým nekamarátili, si k nemu našli cestu a uvedomili si, že im pomáha zostať vo fyzickej, ale aj psychickej pohode. Behom sa spaľuje množstvo kalórií, vďaka nemu si dokážete aj perfektne vyčistiť hlavu, prísť na iné myšlienky a naladiť sa na šťastnejšiu vlnu. Niekedy však pohybom môžete pomôcť aj niekomu inému.

Nový koncept rozvoja behu

dm drogerie markt organizuje už deviaty ročník ženského behu 2021. Jeho podtitul „viac ako len ďalší beh“ ho dokonale vystihuje. Je to nový koncept rozvoja behania žien, ktorý má za cieľ podporiť ich v zmene životného štýlu a pomôcť im urobiť niečo pre svoje zdravie. Okrem toho, že podporíte zdravý životný štýl, získate aj pocit súdržnosti v ženskom kolektíve, ktorý vám nič nenahradí.

Foto: dm drogerie markt

Stretnite sa s ďalšími ženami

Vďaka projektu dm drogerie markt sa každoročne stretáva množstvo dievčat a žien, ktoré spoločne zvládajú komplikovanú trať v hlavnom meste. Každoročne štartuje množstvo bežkýň, ktoré dokazujú svoju silu a odhodlanie. Za všetko hovorí aj fakt, že v takomto množstve sa v špecializovanom behu určenom výhradne pre ženy na Slovensku nikde neštartuje.

Vyberte si z rôznych tratí

Vybrať si môžete z dvoch rôznych dĺžok tratí. Jedna má 10 kilometrov, druhá má 4 kilometre, v ponuke je však aj špeciálna kategória Beh mamy s dcérou. Beží sa v dĺžke štyri kilometre a je výnimočná práve v tom, že sa za zvýhodnenú cenu môže zapojiť matka spolu s dcérou. Zapojením sa do akcie dm ženský beh taktiež môžete pomôcť sebe, ale aj všetkým milovníkom pohybu. Časť zo štartovného sa venuje na vybudovanie športovej zóny v mestskej časti v Bratislave. Vďaka športovým pomôckam budú môcť deti a dospelí počas roka cielene rozvíjať nevyhnutné pohybové schopnosti.

dm ženský beh sa uskutoční 9. októbra 2021 v Bratislave pri Eurovea. Ďalšie podrobnosti sa môžete dozvedieť priamo na ich stránke, kde sa môžete aj zaregistrovať.

V spolupráci s: dm drogerie markt
0
Komentovať