Už viac nebudete musieť pridávať stupne na radiátore. Vďaka jednoduchému triku budete mať doma teplo aj bez kúrenia

Kristína Hagarová

Foto: pexels/pxhere

Mnohí ľudia sa na Vianoce veľmi tešia a nevedia sa ich dočkať. V dnešnej dobe je však veľmi ťažké pripraviť sa na finančne náročnú časť tohto roka. Mnohým robí vrásky hlavne kúrenie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Účet za kúrenie sa môže vyšplhať do veľkých výšok a je jasné, že keď šetríte, kde sa len dá, možno sa budete snažiť znížiť váš účet aj v tejto položke. Portál Tyla však informoval o žene, ktorá prišla s jednoduchým trikom, vďaka ktorému sa vám podarí ušetriť bez toho, aby ste doma mali zimu.

@the.cosyclub Stop drafts from ruining your winter! Energy prices are crazy, but we will keep you cosy💰🧣 #fyp #foryou #StopScammerTime #lifetips #diys #us #uk #energycrisis #tips #goodvibes #lifestyle #autumn #winter #cooking #follow #love #life #unihacks #diy #hacks #foryoupage #lifehack #duet ♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show

Ako zabrániť prievanu?

Vo videu na TikToku vysvetľuje, ako zabrániť prievanu a unikaniu vzduchu cez okná. Studený vzduch sa vám môže dostať do bytu a narobiť vám tam poriadnu šarapatu. Preto je podľa nej dôležité, aby ste zabránili prievanu.

Najnovšie články