Toto ste si doteraz u nej nevšimli. Kate Middleton má na tvári veľkú jazvu a toto je príbeh, ktorý sa za ňou skrýva

Lucia Mužlová

Každý si so sebou v živote nesieme jazvy. Či už sú to tie viditeľné, po úrazoch, na ktoré dnes už možno spomíname s úsmevom, alebo tie, ktoré sú hlboko v nás a možno nás mrzia o niečo viac.

Článok pokračuje pod videom ↓

Už niekoľkokrát sme spomínali, že Kate Middleton patrí síce do kráľovskej rodiny, no stále sa prezentuje ako obyčajná žena. Dôkazom je aj jazva na jej tvári, ktorú ste si doteraz určite nevšimli.


Schovaná je pozdĺž vlasovej línie na krku a aj preto si ju bežný človek všimne len veľmi zriedka. V minulosti samozrejme pozorným očiam fotografov neušla a Kensingtonský palác dokonca musel vydať oficiálne prehlásenie, že táto jazva súvisí s operáciou, ktorú Kate absolvovala ešte keď bola malá. To, o akú operáciu sa jednalo dodnes nie je známe.


Keď sa dnes pozrieme na fotografie Kate, takmer vždy má účes urobený tak, aby jej vlasy jazvu zakryli. Žiadna žena nechce odhaľovať svoje nedokonalosti a ani na ne zbytočne upozorňovať. Inak to nie je ani u vojvodkyne. Koniec koncov, vždy je krásne upravená a ani jazva na tvári nezmení to, ako ľudia túto ženu vnímajú.

Pozri aj: 6 pravidiel kráľovskej rodiny, ktoré navždy zmenila kráľovná ľudských sŕdc, princezná Diana

Lucia M., redbookmag.com

Najnovšie články