AKTUÁLNE: Známa speváčka skončila v nemocnici. Závery lekárov sú jasné, trpí psychickými problémami

Lucia Mužlová

Známa speváčka bola za posledné dva týždne hospitalizovaná dvakrát. Selenu Gomez budú skôr poznať mladšie ročníky, no v poslednej dobe sa o jej zdraví šíria správy na internete rýchlosťou blesku. 26- ročná speváčka bola v nemocnici z dôvodu nízkeho počtu bielych krviniek. Momentálne je ale hospitalizovaná na psychiatrickom oddelení.

Článok pokračuje pod videom ↓

To, že jej stav bol vážny usúdili aj lekári. Selena v minulosti podstúpila transplantáciu obličky, ktorú jej darovala jej kamarátka. Vďaka dobrému skutku sa znovu postavila na nohy a mohla sa ďalej venovať svojej kariére. Ako však informoval unilad, pri poslednej hospitalizácii mala mať speváčka akýsi panický záchvat, kedy si chcela vytiahnuť infúziu zavedenú do žily.

Keď sa naposledy vrátila do nemocnice s prosbou o hospitalizáciu, mala byť lekármi odmietnutá. Všetky tieto situácie z posledných dní vyústili až k tomu, že sa psychicky zrútila. To, že je ostro sledovaná verejnosťou v spojení so zdravotnými problémami jej určite nepridalo. Hovorí sa, že navyše trpí úzkosťami a depresiami. Na Instagrame sa okamžite fanúšikovia začali zaujímať o jej zdravie a želajú jej skoré uzdravenie.

Pozri aj: Vypočujte si nádherný hit z filmu Zrodila sa hviezda. Očaril ľudí po celom svete a toto je dôvod, prečo láme rekordy

Lucia M., unilad.co.uk

Najnovšie články