Vypočujte si nádherný hit z filmu Zrodila sa hviezda. Očaril ľudí po celom svete a toto je dôvod, prečo láme rekordy

Lucia Horáková

Začiatkom októbra sa začal v našich kinách premietať dlhoočakávaný film Zrodila sa hviezda (A Star Is Born), v ktorom sa v hlavných úlohách predstavil Bradley Cooper a Stefani Germanotta, verejnosti však známa pod umeleckým menom Lady Gaga.

Článok pokračuje pod videom ↓

Zrodila sa hviezda je americká romantická dráma z roku 2018, pričom ide o remake rovnomenného filmu z roku 1937. Zároveň je to už v poradí tretí remake.

Bradley Cooper, ktorý má zatiaľ na konte štyri nominácie na Oscary, film nielen režíroval, ale podieľal sa na ňom aj ako producent, scenárista, herec a spolutvorca hudby či textov piesní. Išlo zároveň o jeho režisérsku prvotinu.

Gepostet von A Star is Born am Montag, 27. August 2018

V deji sa muzikant Jackson Mainea zamiluje do začínajúcej speváčky Ally (Lady Gaga), ktorá už prestávala veriť, že sa jej raz podarí preraziť. Všetko sa však zmenilo po tom, ako ju Jack prinútil výjsť na pódium, kde sa Ally raketovo rozbehla jej hviezdna kariéra. Práve toto začal Jack ťažko znášať a musel začať bojovať so svojimi vnútornými démonmi.

Gepostet von A Star is Born am Montag, 27. August 2018

Toto ste možno nevedeli

Scény vo filme, ktoré sa odohrávali na čerpacej stanici boli natočené v Desert Hot Springs v Kalifornii. Okrem toho sa film natáčal aj v Anglicku.

Celosvetová premiéra filmu bola 31. augusta v Benátkach na filmovom festivale. Práve tu Cooper uviedol, že snímok bol inšpirovaný koncertom skupiny Metallica, keď mal 6 rokov.

Natáčanie filmu sa konalo počas tour „Joanne“ Lady Gaga, ale aj na slávnom festivale Coachella v roku 2017, kde speváčka účinkovala.

Všetky piesne vo filme sú naspievané naživo, čo bol nápad práve talentovanej speváčky.

Producent filmu pôvodne rozmýšľal nad tým, že do hlavnej postavy obsadí speváčku Beyoncé.

K filmu vznikla samozrejme aj titulná pieseň, ktorá okamžite začala lámať rekordy. Vypočujte si ju aj vy.

Pozri aj: Už sa viac necítila ako žena a rozhodla sa všetko zmeniť. Táto mamička schudla viac ako 45 kilogramov a toto sa stalo s jej telom

Lucy, ew.com