TEST: Ultra-presná analýza osobnosti! To, čo vidíte na obrázkoch, vám povie veľa o tom, kto ste

Monizz

Hovorí sa, že človek sa neustále spoznáva. A to je dobre, pretože keby sme sami seba dokonale poznali, život by bo tak trochu nuda. Nemali by sme sa v čom zlepšovať a nemali by sme zrejme ani štipku sebakritiky. Tú nemajú mnohí aj napriek tomu, no my medzi nich predsa patriť nemusíme. Nasledujte obrázky a odpovedajte na otázky.

Aký je váš sexuálny apetít?

takprosto.cc

Ak ste ako prvé na obrázku uvideli kolky, potom v sexuálnom živote preferujete rovnosť a nepotrebujete, aby niekto z vás bol dominantný. Máte radi, ak ste si rovnocenní, a tak, ako nie ste dominantná vy, nechcete ani, aby bol dominantný váš partner.

Ak ste, naopak, videli stopy, ste pasívna sexuálna partnerka. Svojej prevahy sa rada vzdáte v prospech partnera a posteľné radovánky si prežijete tak akosi pohodovo. Nie je to zlý prístup a mnoho mužov ho ocení, no prečo niekedy nepovoliť uzdu fantázii a neprevziať iniciatívu?

Ak ste videli ako prvé kravaty, váš sexuálny život bude zrejme dôstojný, ale aj náročný. Beriete si len to, čo chcete a ostatné nechávate tak. Neposkytujete nič navyše a ste tak trochu sebecká. Rozhodne stojí za to pouvažovať o zmene.

Aké sú vaše najväčšie nedostatky?

takprosto.cc

Ak ste na obrázku ako prvú videli čiernu mačku, prezrádza to veľa o vašej bezohľadnosti voči druhým. Radi robíte rozhodnutia sama a bez toho, aby ste o tom informovali tých, ktorých sa to týka. Nemyslíte na dôsledky, ste radikálna a úprimne povedané – takýmto prístupom viete svojmu okoliu celkom slušne ublížiť.

Ak ste ako prvé videli myš, ste presne pravý opak. Ste premýšľavá a pozorná, neviete relaxovať a vypnúť. Keď si do života pustíte závan spokojnosti a necháte starosti bežať, rozhodnete sa lepšie, ako keď budete veci donekonečna analyzovať.

Ak ste ako prvé videli biele fúzy, znamená to, že sa na život pozeráte len z jednej stránky. Ak niečo nie je čierne, určite to bude biele. A naopak. Neodchádzate z vopred určenej trasy, nikdy neurobíte nič spontánne a to vás veľmi spútava. Nesnažte sa byť dokonalá, aj tak sa vám to nepodarí. Ak túto skutočnosť vezmete na vedomie, bude sa vám žiť ľahšie.

Aké sú vaše aktuálne pocity?

takprosto.cc

Ak ste ako prvé uvideli klietku, potom trpíte strachom. Máte pocit, že ste sa zasekli v nejakom bludnom kruhu a neviete sa z neho vymaniť. Je čas oslobodiť sa a to tak, že sa zbavíte všetkého, čo vás spútava a bráni vám dýchať.

Ak ste ako prvého uvideli lesníka, potom ste človek, ktorého vôbec nezaujímajú dôsledky, pretože sa aktuálne nachádzate v období prosperity, rastu a vlastne sa vám vo všetkom darí. Pozor, lebo ak vás niečo prekvapí, zistíte, že nie ste schopná niesť zodpovednosť za svoje činy. Takže hlavu nižšie a pozerajte sa aj pod nohy.

Ak ste ako prvé uvideli stromy, nachádzate sa vo fáze vývoja, ktorý predznamenáva (a vy to podvedome cítite) nadchádzajúce obdobie prosperity a osobného rastu. Držte sa týchto pocitov a snažte sa ich uchovať. Dbajte len na to, aby ste neskĺzli o bod vyššie.

Ak ste si ako prvé všimli lesnú cestičku, potom hľadáte pokoj. Otvorte sa svetu a nájdite si čas pre seba. Spoznávajte nových ľudí, cestujte, alebo si doprajte niečo, pri čom vaša duša aj telo pookreje. Možno potrebujete len trochu odpočinku. Nezanedbávajte sa.

Ako sa pozeráte na svet?

takprosto.cc

Ak ste si ako prvé všimli mesiac, znamená to, že vidíte len to, čo vás zaujíma. Pozrite sa trochu viac aj okolo seba a možno zistíte, že priamo vedľa vás niekto potrebuje pomoc. Nebuďte slepci, ale vidiaci. Všímajte si detaily a uvidíte mnoho nového, pekného a obohacujúceho.

Uvideli ste ako prvé bielu tvár? Potom je vaša predstavivosť mimoriadne bohatá a máte byť na čo pyšná. Využite ju a neostaňte len hrdo stáť. Pozerajte sa na veci a na ľudí z rôznych uhlov pohľadov a osvojte si túto vlastnosť aj do budúcnosti.

Ak ste uvideli čiernu tvár, ste človek, ktorý sa rád pozerá na pravú podstatu vecí. Vidíte viac, než ostatní. Pozor, niekedy však môžete vidieť aj to, čo nie je pravda.

Aký je váš život?

takprosto.cc

Ak ste ako prvé uvideli dievčenskú tvár, ste nezastaviteľnou hľadačkou krásy vo všetkých životných fázach. Je to vynikajúce! Ignorujte aj naďalej všetko nepekné a čierne a obklopujte sa krásnom. Venujte pozornosť problémom ale len do takej miery, akú si zaslúžia.

Ak ste ako prvé uvideli veveričky, ste neustálou hľadačkou pokroku a snažíte sa zlepšovať aj v tom, čo vám skutočne nejde. Lenže vy si z toho nič nerobíte, pretože vás život je jedno veľké dobrodružstvo.

Ak ste ako prvé uvideli nahého muža, ste majsterkou v hľadaní podrobností. Vašou vášňou sú hádanky, tajomstvá, výzvy a váš život je pomerne malé ale zato kvalitné dobrodružstvo. Vo veciach sa rýpete dovtedy, kým im neprídete na koreň. Nezabudnite však, že nie všetko musí byť pre vaše oči, uši a myseľ. Niektoré veci by mali ostať jednoducho tam, kde sú.

Pozri aj: Briti sú rozhorčení a kráľovná je v koncoch! Hneď dve porušenia pravidiel v priebehu niekoľkých hodín má na svedomí princ Charles a jeho mladší syn princ Harry

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc

Najnovšie články